CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Úspěšná účast na knižním veletrhu v Havlíčkově Brodě a křest našich nových titulů

9. října 2023

Říjen přinesl svěží podzimní vzduch a s ním také oblíbený 33. Podzimní knižní veletrh v Havlíčkově Brodě, který se konal 6. a 7. října 2023 v Kulturním domě Ostrov a v Krajské knihovně Vysočiny. Vystavovalo na něm 143 nakladatelů a za dva dny ho navštívilo cca 14 000 návštěvníků.

CBS Nakladatelství bylo samozřejmě součástí této skvělé akce a byla to pro nás výjimečná příležitost, kde jsme měli tu čest se setkat s našimi čtenáři tváří v tvář a představit jim naše nejnovější knihy a mapy.

CBS Nakladatelství na knižním veletrhu v Havlíčkově Brodě

V rámci veletrhu proběhl slavnostní křest tří nových titulů - Velké Meziříčí a okolí z nebe, Třebíč a okolí z nebe a Jihlava a okolí z nebe. Slavnostního křtu knihy „Velké Meziříčí a okolí z nebe“ se ujal skvělý kmotr Petr Vaněk z agentury Dobrý den. Knihu „Třebíč a okolí z nebe“ pokřtily hrdě a s radostí tři kmotřičky z Vysočina West a Vysočina Tourism. Kniha „Jihlava a okolí z nebe“ byla pokřtěna samotnou ředitelkou veletrhu, paní Markétou Hejkalovou. Tyto okamžiky byly pro nás velmi emotivní a plné vzrušení. Děkujeme!!

Velkým překvapením a zábavou pro návštěvníky byla také poznávací soutěž o knihu „Žďársko z nebe“, která byla součástí každého křtu.

Velké Meziříčí a okolí z nebe
Třebíč a okolí z nebe
Jihlava a okolí z nebe
Křest knihy Třebíč a okolí z nebe na knižním veletrhu v Havlíčkově Brodě

Součástí veletrhu bylo již tradičně udílení cen.

Cenu Kraje Vysočina za knihu spjatou s Vysočinou získala kniha Petra Čorneje Spory o Jana Žižku 1424 – 2024, kterou vydal Spolek Za záchranu rodného domu Jana Zrzavého. Cenu města Havlíčkova Brodu za nejkrásnější knihu veletrhu získala kniha Barbory Půtové a Jaroslava Róny Apokalypsy a vize z nakladatelství Books & Pipes. Cenu Tiskáren Havlíčkův Brod, a.s. za nejkrásnější dětskou knihu získala kniha Markéty Vítkové a Zbyňka Švehly Vozíčkov z nakladatelství Spolek pro Sedlčansko a Královéhradecko.

Cenu čtenářů Krajské knihovny Vysočiny a posluchačů Českého rozhlasu Vysočina získala kniha Andrey Buchtové Tam, kde končí cesta. Naše kniha JIHLAVA A OKOLÍ Z NEBE získala v této anketě skvělé 3. místo. Děkujeme všem za podporu knihy!

Kniha Jihlava a okolí z nebe v soutěži o nejkrásnější knihu Vysočiny

Na našem stánku jsme měli speciální akci - při koupi jedné knihy jste obdrželi druhou knihu ZDARMA. Gratulujeme také šťastné výherkyni, paní Jitce F. z Prahy, která vyhrála v naší pravidelné soutěži na stánku knihu Jihlava a okolí z nebe.

Chtěli bychom také využít této příležitosti k oznámení, že naše nové tituly jsou nyní dostupné v našem e-shopu.

Děkujeme vám za vaši podporu a těšíme se na další společné setkání, ať už na knižních veletrzích nebo třeba při křtu další knihy. Děkujeme, že jste součástí naší CBS Nakladatelství rodiny.CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram