CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Uherskobrodsko také bude mít svou knihu "z nebe"

27. září 2021
Vítejte na Uherskobrodsku! V kraji Jana Ámose Komenského, v kraji, kde mají lidé k sobě blíž, v kraji, kde je radost žít. Je to kraj folklóru, zázraků, souladu a souznění člověka s přírodou. Lidé z Uherskobrodska svůj kraj znají. Vědí, v jakém krásném koutu naší země žijí a svá srdce mají otevřená dokořán pro ty, kteří touží tento region také poznat. Vy jej také můžete poznat prostřednictvím připravované knihy leteckých fotografií z SO ORP Uherský Brod UHERSKÝ BROD A OKOLÍ Z NEBE.

Věděli jste, že…

  • královské město Uherský Brod je jedno ze tří možných rodišť Jana Amose Komenského? Další možná rodiště jsou nedaleké Nivnice a Komňa, každopádně zde prožil své dětství.
  • Jízda králů ve Vlčnově je jedinečná tím, že chlapci na koni jedou v královské družině pouze jednou za život? Od roku 2011 je zapsána na seznamu UNESCO jako nehmotné dědictví lidstva.
  • severně nad Bojkovicemi se nalézá Hradská niva, kde stávaly mohutné duby a k jednomu z posledních tří chodil i T. G. Masaryk? Části torza těchto stromů jsou vystaveny na městském úřadu Bojkovice nebo v Národním muzeu.
  • Velká Javořina se také stala symbolem česko-slovenské vzájemnosti? Vždy poslední neděli v červenci se na vrcholové louce konají Slavnosti bratrství Slováků a Čechů, které mají dlouholetou tradici.

Kniha ukáže každou obec regionu

Kupujete každý rok jubilantům z vaší obce dárkové koše a chtěli byste změnu? Zdá se vám neosobní obdarovávat své obchodní partnery lahví vína? Chtěli byste, aby absolventi vaší školy měli krásnou památku na svá studentská léta? Pak pro vás máme unikátní nabídku! Překvapte své okolí originální knihou leteckých fotografií z regionu, který tak dobře znají. Připravovaná kniha Uherský Brod a okolí z nebe má mnoho co nabídnout. U všech našich předchozích knih byl vždy vyobrazen region tak, jak ho vnímala letecká posádka. Mnohdy se tak stalo, že některé obce v první fotografické části knihy neměly svůj letecký snímek. Rozhodli jsme se proto zaměřit na mnohem menší územní celky a to na obce s rozšířenou působností. Jedině tak můžeme zaručit, že v knize budou fotografie z území všech obcí ORP Uherský Brod. Oproti regionálním knihám máme ještě jednu novinku. Zapojené obce budou mít prezentace vždy u svého snímku v první fotografické části knihy. Na jednom místě tak bude moci čtenář obdivovat krásy Uherského Brodu a přilehlých obcí a zároveň se o nich dozvědět zajímavé informace. Zaujali jsme Vás? Podívejte se na ukázku Hranice a okolí z nebe.

Dejte o sobě vědět

Zapojením se do projektu ale nezískáte jen knihy leteckých fotografií Uherského Brodu a okolí. Navíc budete mít možnost se propagovat zajímavým způsobem. Díky průměrnému nákladu 5 000 výtisků si tak můžete být jisti, že námi vytvořená prezentace zaujme velké množství čtenářů.

Vaše propagace tak nebyla nikdy jednodušší. Zmiňovaný článek na základě Vašich podnětů vytvoří tým kreativních textařů a textařek. Vaším jediným úkolem bude pouze korektura výsledné podoby.

Projektoví koordinátoři s Vámi budou v kontaktu, budou Vás informovat o aktuálním stavu knihy, řešit s Vámi korektury i všechna Vaše přání a potřeby.

Máte zahraniční partnery a bojíte se, že by si knihu nevychutnali tak jako ostatní? Nezoufejte, kniha Uherský Brod a okolí z nebe bude v českém i anglickém jazyce. Stane se tak ideálním dárkem pro spřáteleného starostu či ředitele. Pro ty z Vás, kteří mají rádi originalitu za všech okolností, máme i speciální nabídku. Díky ní si budete moci knihu přizpůsobit například firemním barvám, rozhodnout o fotografii na obálce či o samotném názvu knihy.

Že se jedná o originální dárek můžou potvrdit i starostové a ředitelé, kteří naše knihy mají – podívejte se na jejich spokojené recenze.

Zapojte se i Vy

  Projekt Uherský Brod a okolí z nebe startuje právě v těchto dnech. Kniha má ale omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s naším regionálním projektovým manažerem Tiborem Skalkou na telefonním čísle +420 776 640 887 nebo na mailové adrese skalka@cbs-cesko.cz.

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme sami.CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram