Žádné produkty v košíku.

Aktualizace turistických map KČT

Naše spolupráce s KČT trvá již několik let, starají se o kartografickou správnost všech našich map a my provádíme aktualizací turistických cílů a informací na zadní straně map. Díky této spolupráci a vašemu zapojení zajišťujeme, aby aktualizované turistické mapy KČT byly nejen aktuální, ale i užitečné a poutavé pro potřeby každého turisty.
Aktualizujeme turistické mapy KČT

Změnilo se u Vás něco?

Máte v obci novou dominantu? Vznikla ve vašem okolí cyklostezka a nebo rybník? Chcete lidem ukázat, kde je ta nejkrásnější vyhlídka na okolí? Pojďme společně provést aktualizaci map. S vaší spoluprací aktualizujeme turistické mapy jednotlivých regionů, zaneseme do nich důležité novinky a změny ve vašem okolí. K aktualizaci nabízíme partnerům i něco navíc – dárek v podobě PREZENTACE na informační straně mapy nebo ZVÝRAZNĚNÍ v kartografické části. Ukážeme turistům prostřednictvím těchto informací, jak je konkrétní obec krásná a zajímavá, jak se která firma zapojuje do regionálního dění či kam můžou vyrazit na výlet.

Ukázka prezentací na informační straně mapy

Mapa KČT Okolí Brna - Svratecko

Ukázka zvýraznění v mapě

Ukázka zvýraznění v mapě KČT

Partneři zapojení do projektu získají nejenom informační plochu v mapě, ale i skládané turistické mapy nebo mapu na plastové tabuli. Aktualizovanou turistickou skládanou mapu pak můžete využít jako dárek pro občany, zaměstnance, žáky a studenty, pro prodej v informační centru, na recepci hotelu nebo v prodejně suvenýrů. Využití je zkrátka obrovské.

Jak vypadá aktualizovaná mapa se můžete podívat na KČT č. 85 Okolí Brna – Svratecko

Aktualizovat je třeba i venku

Jaká by to byla pomoc pro turisty, kdyby na svých túrách nepotkávali venkovní mapy ve stojanu. I ty je však třeba aktualizovat a staré vyměnit za nové. PERSONALIZOVANÁ MAPA S VAŠÍ OBCÍ UPROSTŘED MAPY najde uplatnění snad na každém náměstí či na zajímavém místě. Mapa ponese nejen název Vaší obce, ale lidé si na ní přečtou i údaje o obci vycházející z informační plochy mapy. Mapa v dřevěném stojanu se tak stává krásným a užitečným produktem, který budou využívat nejen místní obyvatelé, ale i návštěvníci, jimž odhalí nejzajímavější místa ve Vašem okolí.
Turistická mapa KČT ve stojanu

Pokud máte zájem o další informace, stačí poslat dotaz pomocí jednoduchého formuláře a my se Vám ozveme.

Aktualizujeme turistickou mapu KČT

Korespondenční adresy

CBS Nakladatelství s. r. o.
Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556,
530 02 Pardubice
Česká republika

+420 774 479 544

© 2019 – 2023 CBS spol, s.r.o.
chevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram