Turistická mapa KČT Okolí Brna Svratecko aktualizována

19. 12. 2020Novinky

Klub českých turistů sdružuje zájemce o turistiku a pobyt v přírodě, pořádá turistické akce pro členy i veřejnost, provozuje síť turistických chat, chrání přírodu, značí turistické trasy všech typů a hlavně vydává tradiční turistické mapy. Tyto mapy má doma asi každý. Je to praktická pomůcka pro plánování výletů a pro orientaci na samotné trase, je to zdroj užitečných informací, zkrátka tradiční mapa každého zkušeného turisty.

Naše spolupráce s KČT trvá již několik let, starají se totiž o faktickou správnost všech našich malovaných map. A jelikož to jsou profíci ve svém oboru, rozhodli jsme se navázat novou formu spolupráce a společně jsme spustili nový projekt – turistická mapa okolí Brna – Svratecko.

Kartografii jsme nechali samozřejmě na odbornících z KČT, my jsme měli na starosti aktualizaci turistických cílů a informace na zadní straně mapy. Dbali jsme na to, aby uvedené informace byly aktuální, užitečné a zároveň poutavé pro potřeby každého turisty.

Hned po startu projektu byl o zapojení se do mapy velký zájem, stejně tak i snaha o aktualizace a správnost této mapy. Po prvních dnech bohužel projekt zbrzdila různá omezující opatření pandemie koronaviru. I přes tyto komplikace jsme dotáhl mapu k úspěšnému cíli a v prosinci 2020 mapa opustila tiskárnu a vydala se k zákazníkům.

Podle prvních ohlasů je spokojenost s mapou velká – na straně zákazníků i na straně KČT. Můžeme tak s čistým svědomím prohlásit, že se tento projekt vydařil a my už se můžeme těšit na další aktualizace těchto oblíbených a osvědčených turistických map.

Již brzy si všechny turistické mapy KČT můžete koupit v v našem e-shopu.

Mapa KČT Okolí Brna - Svratecko
Mapa KČT Okolí Brna - Svratecko

Pin It on Pinterest

Share This