CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Startujeme novou knihu Třeboň a okolí z nebe

23. listopadu 2020

TŘEBOŇ A OKOLÍ Z NEBE

 

Že na výpravu do země tisíců jezer nebo dokonce na cestu kolem světa je potřeba dlouhých příprav? Prolétněte se nad Třeboňskem a zjistíte, že vám bude stačit jen to nejnutnější. Pokud byste přeci jenom radši zůstali doma, budete si ho moci prohlédnout z pohledu ptáků v právě připravované knize Třeboň a okolí z nebe.

Tento pozoruhodný region si nyní budete moci prohlédnout z pohledu ptáků v právě připravované knize TŘEBOŇ A OKOLÍ Z NEBE.

Každá obec má v knize své místo

Rádi byste své obchodní partnery, zaměstnance či zastupitele Vaší obce překvapili originálním dárkem? Rádi byste jim poděkovali za výbornou práci a dali jim tak najevo, že si jich vážíte? Chcete, aby dárek od Vás byl nezapomenutelný?

Tak pro Vás máme řešení. Obdarujte své spoluobčany, nově narozené děti i studenty originální knihou leteckých fotografií z regionu Třeboňska.

Největší předností knihy Třeboň a okolí z nebe jsou samozřejmě fotografie. Jelikož se nově zaměřujeme na obce s rozšířenou působností a jejich okolí, můžete se těšit na velmi zajímavé snímky ze všech koutů tohoto území. Oproti regionálním knihám máme ještě jednu novinku. Zapojené obce budou mít prezentace vždy u svého snímku v první fotografické části knihy. Na jednom místě tak bude moci čtenář obdivovat krásy Třeboně a přilehlých obcí a zároveň se o nich dozvědět zajímavé informace.

Zaujali jsme Vás? Podívejte se na ukázku Kyjovska z nebe.

Dejte o sobě vědět

Zapojením se do projektu ale nezískáte jen knihy leteckých fotografií Třeboně a okolí. Navíc budete mít možnost se propagovat zajímavým způsobem.
Tým kreativních textařů a textařek o Vaší obci, firmě či škole vytvoří poutavý PR článek, ve kterém představí Vaši historii, činnost i úspěchy široké veřejnosti. Budete tak mít příležitost ukázat, že jste nedílnou součástí regionu Třeboňska.

Vaším jediným úkolem bude pouze korektura výsledné podoby. Projektoví koordinátoři s Vámi budou v kontaktu, budou Vás informovat o aktuálním stavu knihy, řešit s Vámi korektury i všechna Vaše přání a potřeby.

Kniha je vyvedena v českém i anglickém jazyce, vychutnají si ji tak i Vaši zahraniční partneři a přátelé. Bez problémů ale můžeme zpracovat i další jazykové mutace Vaší prezentace.

Že se jedná o originální dárek můžou potvrdit i starostové a ředitelé, kteří naše knihy mají – podívejte se na jejich spokojené recenze.

Zapojte se i Vy

Projekt Třeboň a okolí z nebe startuje právě v těchto dnech. Kniha má ale omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s naším regionálním projektovým manažerem Michalem Andráškem na telefonním čísle +420 604 243 295 nebo na mailové adrese andrasko@cbs-cesko.cz.

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme sami.

Věděli jste, že…

  • tři metry vysoký jez Pilař u obcí Hamr a Majdalena patří mezi vodácky nejnebezpečnější jezy na řekách České republiky? Za velké vody proud nad jezem silně táhne a již za středního a zejména za velkého vodního stavu se pod jezem tvoří nebezpečný vodní válec.
  • v roce 1929 obsadil sedmipokojové apartmá na zámku Chlum u Třeboně na čtyři týdny ministr zahraničí Dr. Edvard Beneš? Před jeho příjezdem byla z bývalé dřevěné chaty (původně střelnice) u rybníka Hejtman vybudována tzv. panská plovárna, která pak sloužila rekreantům na zámku a zaměstnancům velkostatku.
  • nejstarší stavení v obci Stříbřeč je statek rodu Hofbauerů postavený na místě bývalé tvrze? Ten navštěvovala i Ema Destinnová.


CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram