CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Třebíčsko z nebe

27. ledna 2020

Mysleli jste, že už snad ani neexistuje místo, kde se můžete donekonečna toulat čistou krajinou, kterou zdobí historické památky neuvěřitelné krásy a kde se i dnes dá bezpečně strávit noc uprostřed přírody? Pak vězte, že tento ráj existuje – je to Třebíčsko. Tento pozoruhodný kraj si navíc budete moci prohlédnout z pohledu ptáků v právě připravované knize leteckých fotografií TŘEBÍČSKO Z NEBE.

 

Prohlédněte si Třebíčsko očima ptáků a pilotů

Trefa do modrého

Knihy leteckých fotografií jsou výborným způsobem, jak zviditelnit svoji obec, město, firmu či školu.

První část knihy tvoří nevšední pohledy na všední místa – můžete si tak prohlédnout, jak vypadá Váš kraj z ptačí perspektivy. Věřte, že ten výhled jim budete závidět.

V druhé části knihy budete mít prezentaci své firmy, školy nebo obce. S průměrným nákladem 5 000 knih si tak můžete být jisti, že se o Vás dozví velké množství lidí. A kdo ví, třeba z toho vznikne i spolupráce s novým obchodním partnerem.

Určitě si teď říkáte, jak kniha vypadá. V tom případě se podívejte na reálné ukázky již vydaných knih.

Propagujte se zajímavěji

Zaujali jsme Vás? Nebo stále ještě váháte, zda je tato nabídka právě pro Vás.

Vězte, že výše zmiňovaná prezentace v knize Vás nebude stát žádnou námahu a přesto budete mít skvělou prezentaci přímo na míru. Tato prezentace se navíc vyskytne hned na několika místech, čtenáři Vás tak budou mít neustále na očích. Získáte tak jedinečnou možnost propagace s perfektním zacílením v daném regionu, budete tak mít možnost oslovit prakticky celé Třebíčsko.

Trápí Vás neustále vymýšlení dárků pro partnery, jubilanty či zastupitele? Nevšední kniha leteckých fotografií jistě potěší každého.

Chcete důkaz, že kniha leteckých fotografií je ta správná volba? Přečtěte si reference našich spokojených zákazníků z řad starostů, majitelů firem i ředitelů škol.

Vše vyřídíme za Vás

Jako každá dobrá nabídka, i tato je kapacitně omezena. Projekt startujeme právě v těchto dnech a s naším regionálním projektovým manažerem Michalem Andráškem se tak bude moci spojit na telefonním čísle +420 604 243 295 nebo na mailové adrese andrasko@cbs-cesko.cz.

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme sami. Tak neváhejte a zapojte se do jedinečného projektu i Vy!

Věděli jste, že…

  • čestnými občany města Moravské Budějovice jsou mimo jiné Alois Jirásek, Tomáš Garrigue Masaryk a nebo Edvard Beneš?
  • těleso hráze vodní nádrže Dalešice je nejvyšší hrází v České republice (100 m) a druhou nejvyšší sypanou hrází v Evropě?
  • město Třebíč se nachází na místě bývalého kláštera, během staletí se v kultuře města projevovalo více vlivů, původní klášter byl benediktinský, kapuce benediktinů jsou i ve městském znaku a na městské vlajce?
  • městys Budišov byl v pravěku osídlen? Na jeho území se totiž našlo škrabadlo z pazourku a několik předmětů kamenné industrie a broušené industrie.CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram