Těšíme se na vás v Praze

10. 02. 2020Novinky, Výstavy a křty

Ukazujeme JEDINEČNÝ POHLED NA KRAJINU a proto nemůžeme chybět na Mezinárodním veletrhu cestovního ruchu HOLIDAY WORLD, který se koná v Praze od 13. do 16. února 2020.

Větší a modernější HOLIDAY WORLD se sice bude konat už podevětadvacáté, přesto ho čeká jedno významné poprvé. Premiérově se totiž představí v prostorách letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA. Návštěvníky překvapí i další významnou inovací, a to intenzivnější propagací regionů. Neméně atraktivní  REGION WORLD totiž nabídne v celé své kráse i klenoty krajů České republiky, a to především z pohledu pěší turistiky.

 

V Letňanech nás najdete v hale č.2, ve stánku 2B19.

Již tradičně přivezeme na veletrh naše ručně malované mapy i knihy z edice Česko z nebe. Jako horkou novinku představíme novou knihu BŘECLAVSKO Z NEBE, kterou návštěvníci veletrhu budou moci vidět mezi prvními.

Po celou dobu konání veletrhu můžete o tuto nádhernou knihu soutěžit. Stačí odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku a kniha může být vaše. Navíc každý den budeme ze soutěžních otázek losovat i jednoho denního výherce ručně malované mapy Břeclavska.

Také se můžete těšit na výhodné nákupy našich knih a malovaných map za akční ceny. Všechny produkty si můžete prohlédnou v našem e-shopu.

 

Více informací najdete na stránkách veletrhu Holiday World

Těšíme se na vás!

Pin It on Pinterest

Share This