CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Startujeme nový projekt - knihu Příbramsko z nebe

7. prosince 2020

Připravujeme novou knihu leteckých fotografií PŘÍBRAMSKO Z NEBE

Nebeská modř odrážející se na vodní hladině kontrastuje s jásavou žlutí písečných pláží a temnou zelení zalesněných břehů. Mezi kudrnatými korunami staletých stromů vykukují půvabné zámky, hluboké brdské lesy lákají k objevným cestám, mohutné a pomalu zarůstající haldy svědčí o dlouhé hornické minulosti tohoto regionu. To a mnohem více si budete moci prohlédnout v připravované knize Příbramsko z nebe.

 

Prohlédněte si Příbramsko očima ptáků a pilotů

Poznejte Příbramsko pohledem ptáků

Rádi byste obdarovali jubilanty z Vaší obce, zastupitele, obchodní partnery a nebo absolventy Vaší školy něčím originálním? Nebaví Vás vymýšlet nové a nové dárky, které nakonec skončí v zadní poličce skříně?

Tak potěšte obdarované knihou leteckých fotografií Vašeho vlastního regionu.

Připravovaná kniha Příbramsko z nebe má mnoho co nabídnout. První část knihy každého zaujme leteckými snímky míst, která zná pouze ze země. A právě díky Vám zjistí, jak vypadají Brdy a nebo město Dobříš z ptačí perspektivy. V druhé části si budete moci přečíst o obcích, školách i firmách, které se zapojily do projektu a chtěly tak ukázat, že jsou nedílnou součástí Příbramska.

Zaujali jsme Vás? Tak se podívejte na reálné ukázky již vydaných knih.

Propagujte se v celém regionu

Možná si říkáte, k čemu Vám bude prezentace v takové knize. V dnešní době se na každého hrnou reklamy ze všech stran a zaujmout tak přesyceného potencionálního klienta či partnera je skutečně náročné. My ale partnery knihy propagujeme jinak.

Prostřednictvím Vašich prezentací v knize chceme čtenářům ukázat, jak je konkrétní obec krásná a zajímavá, jak se která firma zapojuje do regionálního dění či co podnikají žáci místních škol. Díky průměrnému nákladu 5 000 výtisků si tak můžete být jisti, že námi vytvořená prezentace zaujme velké množství čtenářů.

Vaše propagace tak nebyla nikdy jednodušší. Zmiňovaný článek na základě Vašich podnětů vytvoří náš tým kreativních textařů a textařek. Vaším jediným úkolem bude pouze korektura výsledné podoby. Navíc projektoví koordinátoři s Vámi budou v kontaktu, budou Vás informovat o aktuálním stavu knihy, řešit s Vámi korektury i všechna Vaše přání a potřeby.

Kniha je vyvedena v českém i anglickém jazyce, vychutnají si ji tak i Vaši zahraniční partneři a přátelé. Bez problémů ale můžeme zpracovat i další jazykové mutace Vaší prezentace.

Že se jedná o originální dárek můžou potvrdit i starostové a ředitelé, kteří naše knihy mají – podívejte se na jejich spokojené reference.

Vše vyřídíme za Vás

Jako každá dobrá nabídka, i tato je kapacitně omezena. Kniha má ale omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s naším regionálním projektovým manažerem Tomášem Klepáčkem na telefonním čísle +420 723 803 993 nebo na mailové adrese klepacek@cbs-cesko.cz.

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme sami.

Tak neváhejte a zapojte se do jedinečného projektu i Vy!

Věděli jste, že…

  • ve 30. letech 20. století vytvořil hrabě Jan Nepomuk Pálffy na svém panství v Březnici mimořádně kvalitní chovné stádo koní? Stádo tvořily především klisny zakoupené v Podkarpatské Rusi.
  • dřevouhelná vysoká pec Barbora v Jincích byla založena hrabětem z Vrbna a Bruntálu roku 1805? Je to jediná plně zachovaná technická památka tohoto druhu ve střední Evropě.
  • jednou z nejvýznamnějších osobností v Rožmitále pod Třemšínem byl hudební skladatel Jakub Jan Ryba? Právě zde vzniklo jeho rozsáhlé dílo - obrovský počet skladeb nejrůznějších žánrů, od písní a árií, oratoria, kantáty a mše.
  • nedaleko Mokrska stojí rozhledna na Veselém vrchu? V jeho útrobách se nachází největší známé ložisko zlata ve střední Evropě. Možnost jeho získávání pomocí povrchové těžby a kyanidového zpracování rudy přímo v centru rekreační krajiny však není ekologicky únosná.


CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram