Srpen v CBS Nakladatelství

3. 09. 2021Co se děje v CBS

Velká letní soutěž

V srpnu stále běžela Velká letní soutěž pro starosty a my jsme od nich dostávali další fotografie obecních míst zkrášlených stojany s malovanou mapou nebo fotomapou. Vyhodnocení proběhne v nejbližších dnech a vítězové se mohou těšit na letecké fotografování obce nebo obraz na plátně.

Letecké videa a fotografie letí k zákazníkům

V plném nasazení jsou také naši grafici a střihači, kteří expedijí letecké snímky a videa z projektu Letecké snímkování jaro-léto 2021.  Více než stovku leteckých videí obcí si můžete prohlédnout na našem YT kanálu Česko z nebe.

YT kanál Česko z nebe

Třebíčsko z nebe jsme pokřtili na zámku v Jaroměřicích nad Rokytnou

Jaké pocity zažívají ptáci při pohledu na naši první jadernou elektrárnu, kolik krás ukrývají divoké kaňony Jihlavy a Oslavy a jak vypadá jeden z největších barokních zámků Evropy? To vše zjistíte při prolistování knihy leteckých fotografií TŘEBÍČSKO Z NEBE. V knize uvidíte netradičním pohledem ptáků nejen úžasné město zapsané v UNESCO Třebíč, ale i další obce a města z okresu Třebíč – Mastník, Heraltice, Krahulov, Přibyslavice, Číhalín, Vlčatín, Nárameč, Budišov, Pyšel, Jasenice, Náměšť nad Oslavou, Březník, Kuroslepy, Mohelno, Rouchovany, Stropešín, Valeč, Ostašov, Výčapy, Čáslavice, Moravské Budějovice, Jemnice, rozhlednu Mařenku nebo tu na Pekelném kopci, vodní nádrž Mohelno nebo Dalešice, nebo kaňon řeky Oslavy, zámky Třebíč, Police, Náměšť nad Oslavou, Dukovany, Valeč, Sádek, Budkov nebo Jaroměřice nad Rokytnou. A právě Moravské Versailles, barokní skvost Vysočiny, velkolepý zámek obklopený geniální francouzskou zahradou, který patří k největším barokním stavbám v Evropě, jsme si vybrali pro slavnostní uvedení knihy Třebíčsko z nebe do knižního života.

Srpnové novinky

Hranice a okolí z nebe

Naše země je neuvěřitelně pozoruhodná a dokáže cestovatele překvapit doslova na každém kroku. Přesvědčte se o tom prostřednictvím této knihy a poznejte překrásné okolí Hranic tak trochu jinak. Z nebe!
Hranice a okolí z nebe

Čarovné České Švýcarsko a okolí

Otevřete tuto knihu a vstupte jedním z divů světa – Pravčickou branou – do krajiny nevídaných skalních měst, romantických údolí a divokých roklí. Zjistíte, že České Švýcarsko a jeho okolí jsou čarovné!
Čarovné České Švýcarsko a okolí

Co chystáme nového?

Připravujeme knihu ČESKÉ HRADY A ZÁMKY Z NEBE – JIŽNÍ ČECHY

Kniha vychází v edici Česko z nebe a je dalším pokračováním úspěšných knih Moravské hrady a zámky z nebe, Slezské hrady a zámky z nebe a České hrady a zámky u nebe – Západní Čechy, která vyjde na konci letošního roku.

Nezapomínáme ani na malované mapy

Další malované cyklomapy, které začínáme připravovat jsou CYKLOMAPA MĚLNICKO DĚTEM a CYKLOMAPA HAVLÍČKOBRODSKO DĚTEM.
Stále se partneři mohou zapojit i do CYKLOMAPY PARDUBICKO DĚTEM

Připravované cyklomapy dětem

Pin It on Pinterest

Share This