CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Srpen v CBS Nakladatelství

3. září 2021

Velká letní soutěž

V srpnu stále běžela Velká letní soutěž pro starosty a my jsme od nich dostávali další fotografie obecních míst zkrášlených stojany s malovanou mapou nebo fotomapou. Vyhodnocení proběhne v nejbližších dnech a vítězové se mohou těšit na letecké fotografování obce nebo obraz na plátně.

Letecké videa a fotografie letí k zákazníkům

V plném nasazení jsou také naši grafici a střihači, kteří expedijí letecké snímky a videa z projektu Letecké snímkování jaro-léto 2021.  Více než stovku leteckých videí obcí si můžete prohlédnout na našem YT kanálu Česko z nebe.

Třebíčsko z nebe jsme pokřtili na zámku v Jaroměřicích nad Rokytnou

Jaké pocity zažívají ptáci při pohledu na naši první jadernou elektrárnu, kolik krás ukrývají divoké kaňony Jihlavy a Oslavy a jak vypadá jeden z největších barokních zámků Evropy? To vše zjistíte při prolistování knihy leteckých fotografií TŘEBÍČSKO Z NEBE. V knize uvidíte netradičním pohledem ptáků nejen úžasné město zapsané v UNESCO Třebíč, ale i další obce a města z okresu Třebíč - Mastník, Heraltice, Krahulov, Přibyslavice, Číhalín, Vlčatín, Nárameč, Budišov, Pyšel, Jasenice, Náměšť nad Oslavou, Březník, Kuroslepy, Mohelno, Rouchovany, Stropešín, Valeč, Ostašov, Výčapy, Čáslavice, Moravské Budějovice, Jemnice, rozhlednu Mařenku nebo tu na Pekelném kopci, vodní nádrž Mohelno nebo Dalešice, nebo kaňon řeky Oslavy, zámky Třebíč, Police, Náměšť nad Oslavou, Dukovany, Valeč, Sádek, Budkov nebo Jaroměřice nad Rokytnou. A právě Moravské Versailles, barokní skvost Vysočiny, velkolepý zámek obklopený geniální francouzskou zahradou, který patří k největším barokním stavbám v Evropě, jsme si vybrali pro slavnostní uvedení knihy Třebíčsko z nebe do knižního života.

Srpnové novinky

Hranice a okolí z nebe

Naše země je neuvěřitelně pozoruhodná a dokáže cestovatele překvapit doslova na každém kroku. Přesvědčte se o tom prostřednictvím této knihy a poznejte překrásné okolí Hranic tak trochu jinak. Z nebe!

Čarovné České Švýcarsko a okolí

Otevřete tuto knihu a vstupte jedním z divů světa – Pravčickou branou – do krajiny nevídaných skalních měst, romantických údolí a divokých roklí. Zjistíte, že České Švýcarsko a jeho okolí jsou čarovné!

Co chystáme nového?

Připravujeme knihu ČESKÉ HRADY A ZÁMKY Z NEBE – JIŽNÍ ČECHY

Kniha vychází v edici Česko z nebe a je dalším pokračováním úspěšných knih Moravské hrady a zámky z nebe, Slezské hrady a zámky z nebe a České hrady a zámky u nebe - Západní Čechy, která vyjde na konci letošního roku.

Nezapomínáme ani na malované mapy

Další malované cyklomapy, které začínáme připravovat jsou CYKLOMAPA MĚLNICKO DĚTEM a CYKLOMAPA HAVLÍČKOBRODSKO DĚTEM.
Stále se partneři mohou zapojit i do CYKLOMAPY PARDUBICKO DĚTEMCBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram