CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Spouštíme kampaň pro letecké snímkování 2022!

5. ledna 2022

Letecké snímkování

je už celou řadu let startovací kampaní každého nového roku. Ani letos tomu není jinak a připravili jsme si i zajímavé novinky. Šikmé letecké snímkování je každoroční stálicí, na kterou se těšíme. Nabízíme profesionální letecké fotografie a videa obcím, městům, školám, firmám, ale i farnostem či vinařstvím. Za 19 let zkušeností jsme vybudovali náš vlastní CBS Flying Team, který čítá tři sportovní letadla, tři dvoučlenné posádky, kvalitní fotoaparáty, kamery i navigační systémy. Každoročně trávíme ve vzduchu od května do srpna stovky hodin a snímkujeme stovky lokalit po celé České republice.

Věděli jste, že…

  • máme více než 19 let zkušeností
  • už více jak 4 500 českých a slovenských starostů využilo letecké fotografování CBS
  • spolupracujeme s více než 6 500 obcemi a městy
  • v loňském roce jsme nafotili více než 100 škol a školních areálů
  • máme všechna potřebná povolení a licence

360° letecké fotografie

Novinkou letošní kampaně jsou 360° letecké fotografie. Letadlo, které má na svém trupu umístěnou speciální kameru, zalétne nad střed obce či města a zachytí ho 360° technologií. Vzniknou tak snímky, díky kterým se budete podívat, jak vypadá vaše obec z nebe a ještě se při tom rozhlížet, otáčet a přibližovat. Z těchto fotografií umíme samozřejmě vytvořit i 360° leteckou fotomapu, kdy snímek opatříme kartografickými popisy a označením všech dominant obce. Samozřejmostí je i prokliknutí na webové stránky například obecního úřadu či základní školy. Oba tyto produkty si pak můžete umístit na své webové stránky a zatraktivnit je tak. Ideální jsou tyto 360° fotografie i do informačních center či muzeí.

Letecké snímky mají široké využití

Letecké fotografie a videa jsou skvělým propagačním materiálem pro města a obce. Výborně doplní webové stránky, poslouží k tvorbě brožur, kalendářů, brožur či magnetek, ale starosty jsou využívány také k dokumentaci obecních investic. Vyfotíme vaši obec jako celek z několika světových stran, zaměříme se na jednotlivé části obce a samozřejmě zvěčníme z nebe i dominanty jako jsou obecní úřad, škola, kostel, hřbitov, sportoviště či zemědělské objekty. Fotografie od nás obdržíte v tištěné i digitální podobě a těšit se můžete i na dárek v podobě obrazu vaší obce na plátně nebo na plastové desce. Jako BONUS k objednávce dostanete na plátně i netradiční zpracování fotografie vaší obce s názvem „Planeta obec“.

Více informací o leteckém fotografování a nejčastější otázky a odpovědi

Zachytíme vaši obec z nebe na video

Pokud jste fanoušky videí, která mají podle marketingových specialistů až 6x větší dopad, nabízíme vám letecké video vaší obce. S kamerou umístěnou na křídle letadla obkroužíme zastavěnou část obce nejprve z větší vzdálenosti, poté se začneme spirálovitě přibližovat k samotnému středu. To vše doplní příjemný hudební podklad. V současné době jsme pro zákazníky vytvořili více než 300 leteckých videí, které si můžete pustit na našem YouTube Česko z nebe

Vyrobíme vám prakticky cokoliv

Samozřejmě umíme z vámi objednaných leteckých fotografií vyrobit i celou řadu zajímavých produktů. Ať už se jedná o tisk obrazů, pohlednic, magnetek, kalendářů, nabídku dřevěných stojanů či rámů. Využití leteckých fotografií je obrovské a vy už nebudete mít další starosti s vymýšlením propagačních předmětů.

Slova chvály od zákazníků

Chci Vám poděkovat za nádherné letecké snímky naší obce. Nejen zastupitelstvo, ale i občané jsou z nich nadšení. Mají luxusní barvy! A fotografie zeměkoule s naší obcí, perfektní nápad! Byla jsem spokojená i s vaší rychlostí vytvoření fotografií po vyfocení. Opravdu, díky za takové služby. Mgr. Ivana Wagnerová Starostka obce VážanySpolečnost TATRA TRUCKS využívá služby leteckého snímkování pro záběry výrobního areálu v Kopřivnici. Snímky vždy splnili naše očekávání na kvalitu i rychlost dodání. Počet snímků je více než dostatečný, využíváme je zejména pro prezentační účely. Spolupráci, komunikaci hodnotíme na výbornou. Michal Konečný Marketing a PR - TATRA TRUCKSRád bych vaší společnosti poděkoval za dodané letecké snímky našeho města. Jejich technické kvalita i zpracování mě velice potěšilo. Rovněž spolupráce a potřebná součinnost mezi pracovnicemi našeho TIC, které zajišťovaly zakázku z naší strany a zaměstnanci vaší společnosti byla na velmi dobré úrovni. Snímky posloužily jako základ kalendáře, který byl volně dostupný občanům města a i u nich vzbudil mimořádný ohlas. Získali tak velice zajímavé a mimořádné „pohledy“ na město, ve kterém žijí. Mgr. Stanislav Kolařík vedoucí Kanceláře starosty a tajemníka Město Vyškov

VÍCE REFERENCÍ ...

Kampaň zavíráme v březnu

Abychom stihli zanést všechny vaše požadavky do letového plánu, uzavíráme kampaň 31. března 2022. Tak neváhejte a objednejte si letecké snímky i vy!


CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram