S milovníky knih se potkáme na knižním veletrhu v Praze

2. 06. 2022Co se děje v CBS, Výstavy a křty

V červnu nás opět čeká největší svátek knihy – mezinárodní knižní veletrh SVĚT KNIHY PRAHA 2022. A CBS Nakladatelství zde nesmí chybět! Veletrh se i letos uskuteční na Výstavišti Holešovice a to ve dnech 9. – 12. 6. 2022.

 

Přímo z tiskárny přivezeme na veletrh horkou novinku – kniho Tornádo na Moravě očima přímých svědků

Pozvánka na knižní veletrh Svět knihy Praha 2022

Od čtvrtka 9. června až do neděle 12. června nás najdete v hale HC na stánku číslo HC403 .

Otevírací doba veletrhu
čtvrtek 9. června 9.30 – 19.00
pátek 10. června 9.30 – 19.00 (Program prodloužen do 21.00)
sobota 11. června 9.30 – 19.00
neděle 12. června 9.30 – 16.00

Těšit se můžete na nabídku knih z edice Česko z nebe i Čarovné Česko nebo ručně malované mapy. A to vše se speciálními veletržními cenami a prodejními akcemi!

Pro všechny návštěvníky veletrhu navíc budeme mít připravenou soutěž o knihu Čarovná Praha a knihu České hrady a zámky z nebe – Západní Čechy. Podmínky soutěže i samotnou soutěžní otázku se dozvíte na stánku, tak se za námi zastavte.

Těšíme se na Vás!

Plánek Svět knihy Praha 2022
Plánek Svět knihy Praha 2022

Důležité instrukce pro návštěvníky

Jak si užít Svět knihy Praha  

Vážení a milí milovníci knih a literatury,
pokud se chystáte na letošní 27. ročník mezinárodního knižního veletrhu a literárního festivalu Svět knihy Praha, měli byste si těchto pár bodů určitě přečíst, protože v letošním roce nás čeká řada změn.

 

  1. Svět knihy Praha letos opravdu není v Průmyslovém paláci. Ten prochází dlouho odkládanou rekonstrukcí, a veletrh tak bude v dolní části Výstaviště v montovaných halách a stanech. Od tramvajové zastávky tedy NEPŮJDETE k paláci, ale mírně doleva podél Stromovky a Planetária dolů. Vedle Maroldova panoramatu, je brána (Bruselská). A tam už jsou pokladny, informace, zde už se o vás postaráme. Cesta je značená, ale pro jistotu.
  2. Ano, u brány jsou pokladny, ale vy si kupte lístek online, vyhnete se tak možným frontám, které se, ať chceme nebo nechceme, tvoří, hlavně v sobotu.
  3.  Á propós, opravdu chcete přijít zrovna v sobotu? To bývá největší návštěvnost a přece jen, na nákup knih a třeba popovídání si s autorem, nakladatelem, se chvilka klidu hodí. Snažili jsme se, aby největší hvězdy vystoupily vícekrát v různých dnech, pokud to jejich kalendář umožňuje. Každý den je co zažít.

  4.  A v pátek navíc bude knižní noc. Haly s expozicemi vystavovatelů a s prodejem knih se sice zavřou v 19.00, ale program v sálech poběží až do 21.00. Můžete si na místě koupit třeba pivo, limo, kávu či prosecco a užít si hodně zajímavých akcí.
  5. Občerstvení bude v areálu dostatek. Foodtrucky, dobrá káva, u fontány bude italský trh. Ceny normální, nepřepálené, jak to možná znáte z jiných festivalových akcí.
  6. Co se dalšího zázemí týče, dobře si nastudujte na webu mapku nového areálu. Šatna bude hned u vstupu v hale A, ale pozor, nemá zdaleka takovou kapacitu jako měly velké šatny v paláci.
  7. Toalety hledejte také u fontány, v mapce jsou vyznačeny.
  8. A na konec jedna třešinka na dortu. Pro brzké návštěvníky máme bonus. Každé ráno dostane prvních sto padesát návštěvníků knihu od nakladatelství Paseka zdarma.

Pin It on Pinterest

Share This