CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Rekordní srpen v CBS Nakladatelství

2. září 2022

Ač na to nevypadá, slavíme stovku!

Za 6 let pilné práce, kdy postupně mapujeme z nebe celé území České republiky, jsme letos v srpnu vydali již 100. knihu leteckých fotografií - Kladensko a Slánsko z nebe. Když spočítáme všechny výtisky knih, tak celkem jsme vydali 320 355 výtisků obsahujících 9 976 leteckých fotografií. A to už si zaslouží další zápis do České knihy rekordů.

Zápis proběhl 17. srpna 2022 ve věži Muzea rekordů a kuriozit v Pelhřimově za účasti široké veřejnosti i médií. Certifikát rekordu převzala z rukou programového ředitele Ing. Josefa Vaňka naše obchodní ředitelka Ing Blanka Imramovská.

Za zákulisí CBS Nakladatelství

Protože je o naše knihy a malované mapy stále větší zájem, rozšiřujeme možnost osobního odběru objednávek z e-shopu. Vedle výdejny ve Zlíně chystáme i výdejní místo v Pardubicích. Nový sklad umožní odběr nejen objednaných produktů, ale zároveň si zde můžete prolistovat vydané knihy a nahlédnout do malovaných map. Předpokládáme, že vánoční dárky můžete pořešit i na naší Pardubické pobočce.

Kolegyňky Blanka Imramovská a Jana Bartáková byly také představit nový projekt knihy Vysoké Mýto a okolí z nebe v Českém rozhlase Pardubice, v pořadu Máme hosta. Celý rozhovor si můžete pustit i ze záznamu.
Na pěknou reportáž o leteckém snímkování s pilotem a fotografem Milanem Paprčkou a Radkem Štěrbou se můžete těšit také v České televizi v pořadu ČT24 REGIONY. Bude se vysílat 17. 9. 2022 v 11 hodin.

Úspěšný srpen

Tento měsíc byl jsme také splnili obchodní plán i jeho navýšený cíl, proto pravidelná měsíční porada byla nejen v duchu předávání praktických znalostí a zkušeností, ale také oslav a vyhlašování těch nejlepších 🙂

Co se stane, když se spojí mapy a trička? MAPYČKA!

Naše spolupráce s KČT úspěšně pokračuje a tak jsme mohli navázat na kolekci triček s mapou - MAPYČEK od VKÚ Fashion a vyrobit i Mapyčka s turistickou mapou KČT Krkonoš a Šumavy. Funkční, rychleschnoucí a příjemné na nošení. S potiskem turistické mapy KČT vašeho oblíbeného pohoří se z trička stane oblíbený parťák nejen na turistiku. Mapu na tričku oceníte zejména když vám na túře dojde baterka v mobilu, není tam signál nebo zmokne papírová mapa. Tato mapa nepotřebuje data ani signál a bude čitelná i na mokrém tričku. S tímto tričkem se prostě neztratíte 🙂

Srpnové novinky

100. kniha z edice Česko z nebe – Kladensko a Slánsko z nebe

Je to kniha výjimečná ve více směrech: je to 100. kniha z edice Česko z nebe a zároveň je to kniha z okresu, který jsme stále míjeli a který jsme ani neměli v plánu. Jeho půlka totiž leží v řízeném okrsku Letiště Václava Havla, a za běžných okolností sem malé letadlo nepustí.

Ale díky kolegyni Lence Dadokové, která je z Kladna a která se velice chtěla podílet na výrobě knihy, jsme s letištěm vyjednali výjimku a okres Kladno jsme mohli nafotit.

Popusťte tedy uzdu své fantazii a prolétněte se s námi nad regionem, který až dosud mohli spatřit z výšky jen jedinci vyvolení a ptactvo nebeské. Letecké fotografie Kladenska a Slánska se právem mohou řadit k unikátům a vy teď máte jedinečnou příležitost jejich prostřednictvím tento zajímavý region poznat. Tak tedy – vzhůru do oblak!

Milevsko a okolí z nebe

Krajina na pomezí jižních a středních Čech omámí návštěvníky dávnou historií a množstvím památek, romantickými zákoutími i krásnou přírodou. Objevujte, kochejte se, užívejte si a vězte, že v okolí Milevska je toulání povoleno!

Čarovné Žďárské vrchy

Žďárské vrchy nejsou horami v pravém slova smyslu, přesto v mnohém předčí jejich majestátní krásu. Jsou divoké a přitom vlídné, spoutají vás a zároveň vám dodají pocit nekonečné svobody. Ošálí vás a ponechají vám vědomí vlastní obyčejnosti ve srovnání s krajinou, které právem náleží označení ČAROVNÁ.

Připravujeme

Turistická mapa KČT Šumava – Železnorudsko

Do připravované turistické mapy zaneseme důležité novinky a změny. Od stolu ale mapu aktualizovat nemůžeme a proto do terénu vyrazí naše regionální projektová manažerka, která zjistí všechny významné změny. Projekt turistická mapa KČT Šumava – Železnorudsko bude pokrývat celou oblast mapy č. 64 od Klatov až po Modravu. Více o projektu

Ručně malované cyklomapy Vyškovsko a Jižní Plzeňsko dětem

Nezapomínáme ani na naše milované malované mapy a pokračujeme ve vydávání malovaných cyklomap dalších okresů. Nyní jsme začali pracovat na malované mapě okresu Vyškov a okresu Plzeň-jih.

České hrady a zámky z nebe – Severní Čechy

Pokračujeme v úspěšné edici knih hradů a zámků České republiky a začínáme pracovat na dalším dílu - České hrady a zámky z nebe – Severní Čechy, který bude zobrazovat hrady a zámky z prakticky celého Ústeckého a Libereckého kraje. Více o knize

Uherské Hradiště a okolí z nebe

Kniha z ORP Uherské Hradiště. Na více jak sto stranách pro vás připravujeme nevšední pohledy na známá města a obce, ale i zapomenutá zákoutí. Těšit se můžete na Kudlovice, Babice, Popovice, Hluk, samozřejmě nebude chybět ani Uherský Ostroh, Kunovice a v neposlední řadě samotné Uherské Hradiště. Více o knize

Jihlava a okolí z nebe

Kniha z ORP Jihlava. Na více jak sto stranách pro vás připravujeme nevšední pohledy na známá města a obce, ale i zapomenutá zákoutí. Těšit se můžete na Brtnici, Rančířov, Větrný Jeníkov, samozřejmě nebude chybět ani Jihlava. Více o knizeCBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram