CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Kategorie referencii: Letecké fotografování

Všechny reference
Letecké snímkování

S leteckými snímky obce Bělá u Jevíčka jsem spokojen. Snímky jsme použili pro webové stránky obce, na obecní kalendář a budeme je nabízet občanům, kteří budou mít zájem. Dále jsme je využili na zhotovení fotomapy obce a místní části Smolná, které jsme umístili do sálu kulturního domu. Se spoluprací s Vaší firmou jsem spokojen. Vždy jsem byl o všem informován, bylo mi nabídnuto optimální řešení a na všem jsme se domluvili k oboustranné spokojenosti.


Petr Nárožný
starosta obce Bělá u Jevíčka

Letecké snímkování

Letecké snímky pořízené firmou CBS, jsou na úrovni a mohu doporučit všem obcím, občanům, podnikatelům


Antonín Skácel
starosta obce Janůvky

Letecké snímkování

Se zástupci firmy CBS byla příjemná a co se domluvilo, tak to platilo. Když nastal nějaký problém, tak se hned vyřešil. Už nám zdobí mapa zasedačku.


Milan Pulicar
starosta Velkého Beranova

360° videomapa Českolipsko - Máchův kraj z nebe

V průběhu celé přípravy byla komunikace velmi příjemná a během přípravy jsem byla dotazována k vyjádření se k připravovaného produktu, jestli je to, co jsem si objednala a na čem jsme se společně domluvili. Vše proběhlo bez problémů a videomapa Českolipsko -Máchův kraj, se občanům líbí, protože vidět kraj z výšky je velmi zajímavé.


Zelenková Jana
starostka obce Kvítkov

360° videomapa Litoměřicko-Zahrada Čech z nebe

Komunikace s Vámi od objednání až po dodání byla velice příjemná. Vše probíhalo bez problémů a výsledek Vaší práce je úžasný. Videomapa se líbila všem, kteří ji shlédli. Krásné je se virtuálně proletět nad celou Zahradou Čech a dozvědět se hodně zajímavých a poučných informací.

Prohlížecí brýle jsou k dispozici v naší knihovně a využívají je, jak děti ze ZŠ, tak i občané v Klubu důchodců. Všem, kteří se na videomapě podíleli, moc děkuji.


Kamila Čvančarová
starostka města Bohušovice nad Ohří

360° videomapa Českolipsko - Máchův kraj z nebe

Děkujeme za příjemnou spolupráci na projektu 360° mapy našeho turistického regionu Máchův kraj. Hned od začátku jsme měli jasnou představu produktu, který máme očekávat, přestože šlo o koordinaci hned s několika subjekty v našem regionu, komunikace probíhala skvěle. Velmi oceňuji zasílání informačních emailů, a to ne těch čistě marketingových s neustálou nabídkou dalších produktů, ale s informacemi o stavu příprav našeho projektu. Revize textů a popisků mapy proběhly jednoduše a rychle.

S výsledkem jsme velmi spokojeni a 3D brýle pro virtuální průlet letadlem nad Máchovým krajem slaví úspěch na našich akcích. Vřele doporučuji ke spolupráci, pokud hledáte spolehlivého a profesionálního partnera pro vaše projekty.


Bc. Petr Hozák, MBA
ředitel turistické oblasti Máchův kraj a příspěvkové organizace KulturaDoksy.cz

360° videomapa Litoměřicko-Zahrada Čech z nebe

Projekt je velmi dobře zpracovaný, pro diváka a posluchače srozumitelný. V krátkém čase je možné zhlédnout hranice katastrů obcí, které spadají pod Liběšice. Video je možné použít ve škole nebo k prezentaci při veřejných akcích pořádaných pro občany. Odkaz jsme umístili i na stránky obce, kde si ho může návštěvník pustit. Spolupráce s nakladatelstvím byla příjemná, srozumitelná a celkem rychlá (vhledem k náročnosti zpracování). Vše bylo dostatečně vysvětleno a každý krok byl s námi konzultovaný. Můžeme jen doporučit.


Dagmar Tafatová
starostka obce Liběšice

Nová Sídla

Zapojili jsme se do vašeho projektu leteckých snímků. Po jejich obdržení jsme byli velmi mile překvapeni. Jsou perfektní, focené za krásného počasí.

Dále jsme objednali pro naše občany nástěnné kalendáře, dodané byly opravdu obratem. S paní Forejtovou je výborná komunikace a spolupráce! Individuální požadavek na dotisk neupravených fotografií z USB karty byl vyřízen také k naší spokojenosti.

Nyní se zapojujeme také do projektu Česko z nebe - Svitavsko, těšíme se na další spolupráci.

Nová Sídla
Josef Vít
Starosta obce

Dlouhopolsko

Se spoluprací s Vaší firmou při zhotovení leteckých fotografií naší obce jsme byli spokojeni. Snímky jsou zhotoveny v odpovídající kvalitě a v krátkém termínu.
Jako zajímavá se mi jeví nabídka na fotomapu. Projednáme to v zastupitelstvu a v případě zájmu se ozvu.


Ing. Zdeněk Schaffelhofer
Starosta obce Doubravice

Doubravice

Se spoluprací s Vaší firmou při zhotovení leteckých fotografií naší obce jsme byli spokojeni. Snímky jsou zhotoveny v odpovídající kvalitě a v krátkém termínu.
Jako zajímavá se mi jeví nabídka na fotomapu. Projednáme to v zastupitelstvu a v případě zájmu se ozvu.

Doubravice
Ing. Zdeněk Schaffelhofer
Starosta obce

Lukovany

Letecké fotografie pořízené Vaší firmou jsou velice zdařilé. Obdiv sklízí nejen u vedení obce, ale i spoluobčanů.
Jsme velmi spokojeni. Jen nás trochu mrzí, že nám snímky nebyly doručeny k datu největší události obce loňského roku, za což bohužel nemohl lidský faktor, ale rozmary počasí.
Ještě jednou díky za spolupráci a profesionální přístup.

Lukovany
Mgr. Helena Palasová
Starostka Obce

Obruby

Firmu CBS mohu vřele doporučit, snímky byly dodány dle ujednání a prvotřídní kvalitě. Naše obec byla nafocena ze všech stran a každý si tam může najít svůj domeček, což uvítají zejména místní.


Miroslav Dufek
Obec Obruby

Netřebice

S pořízenými leteckými snímky naší obce jsme spokojeni. Letecké snímky jsme využili do prostor nově zbudovaného obecního úřadu a dále ve formátu A3 budou využívány pro prezentaci naší obce (vývěska, obecní hospoda). Dále podklady dáme na web naší obce.

Spolupráce byla profesionální a byli jsme vždy informováni o průběhu zakázky.

Netřebice
David Pinkas
Starosta obce

Horní Kozolupy

S firmou CBS byla po celou dobu realizace výborná spolupráce. Od samého začátku profesionální přístup a hlavně průběžné informování o realizaci focení.
Samotný výsledek na vysoké úrovni, naprosto splnil naše očekávání a dokonce v případě ceny jej překonal.
Výsledkem jest nemalý zájem o letecké snímky všech místních částí nejen z řad našich občanů.

Horní Kozolupy
Jiří Jukl
Starosta obce

Sulimov

Do leteckého snímkování se obec Sulimov zapojila poprvé a výsledkem jsme byli mile překvapeni.

Fotografie jsou velmi zdařilé, ostré, nabízí různé pohledy na naši obec, jak celkové, tak i na její části. Za velké plus považujeme i to, že k fotografování došlo za slunečného počasí, což ladí fotografie do optimistického tónu.

Protože jsme byli s fotografiemi spokojení, nechali jsme z nich vyrobit nástěnný kalendář Obec Sulimov… z nebe. Jde o vůbec první kalendář, který si ve své historii nechala naše obec vyrobit.

Sulimov
Mgr. Zdeněk Dvořák
Starosta obce

Heřmaň

S chodem objednávky leteckých fotografií obce jsme byli velmi spokojeni, dodržení termínů, kvalita fotografií i dalších materiálů byla perfektní.

V souvislosti s touto objednávkou jsme řešili i reklamaci, která byla následně vyřešena k naší spokojenosti a v krátké době.

Oceňujeme skutečně velmi dobrou komunikaci se zákazníky, kéž by to tak bylo i v jiných firmách. Děkujeme.

Heřmaň
Ing. Jana Veselá
Starostka obce

Borohrádek

Obracím se na Vás jako starosta města Borohrádek s velkým poděkováním za dodané letecké snímky našeho města.

Dodané fotografie a flash disk s dalšími fotografiemi byly dodány ve vynikající kvalitě. Jejich využití bude následně pro potřeby prezentace našeho města pro turisty, návštěvníky a to nejenom na chodbách MěÚ, místních škol, Domova důchodců, ale zcela určitě i na webových stránkách města.

Děkujeme za vynikající spolupráci, součinnost a dobře odvedenou zakázku… Přeji Vám mnoho dalších spokojených klientů.

Borohrádek
Mgr. Martin Moravec
Starosta města

Dolní Krupá

S leteckými snímky obce jsem spokojen. Určitě naplnily mé očekávání. Snímky jsme použili pro webové stránky obce a budeme je nabízet občanům, kteří by je chtěli nechat přidělat.

Dále je využijeme na zhotovení fotomapy a na výzdobu zasedací místnosti obecního úřadu.

Se spoluprací s Vaší firmou jsem velmi spokojen. Vždy jsem byl o všem řádně informován a bylo mi vždy nabídnuto optimální řešení pro naší obec.

Dolní Krupá
Václav Plodík
Starosta obce

Šlapanice

Dnes jsme obdrželi zásilku leteckých snímků našeho města.
Velmi děkujeme, jsme nadmíru spokojeni.

Šlapanice
Josef Kopecký
Městský úřad

Kropáčova Vrutice

Se spoluprací s Vaši společností jsme spokojeni a doporučujeme dalším obcím. Občanům naši obce se Vaše snímky velice líbí. Zastupitelstvo naši obce je se snímky spokojeno.

Kropáčova Vrutice
Vladimír Vorel
Starosta obce

Jizbice

Jsme velice spokojeni s komunikací i s výsledkem služeb, které jsme si u vás objednali.

Snímky jsou velice povedené a ve vysoké kvalitě. Budeme je postupně rozmisťovat do všech obecních budov a také je hodláme použít při prezentaci naší obce na našich nových webových stránkách.

Děkuji za skvělou spolupráci.

Jizbice
Eva Pacltová
Starostka obce

Drahany

Dodané letecké fotografie pro náš městys byly dodány v požadované kvalitě a budou nám zdobit obřadní síň a zasedací místnost úřadu. Spolupráce a komunikace s manažerkou call centra bylo profesionální a na velmi dobré úrovni. Přejeme hodně zdaru do dalších let.

Drahany
Mgr. Milan Marek
Starosta obce

České Budějovice

Jednalo se o profesionální přístup, kdy z pohledu zákazníka bylo splněno vše, na čem jsme se domluvili.

Nejvíce bych ocenil průběžné informování o průběhu fotografování, vlastně plnění celé zakázky. Samotné fotografie splnily to, co jsme od nich očekávali.

Magistrát města České Budějovice
Mgr. Martin Mlčák
vedoucí oddělení cestovního ruchu

Březina

Letecké snímky naší obce Březina splnily přesně naše očekávání, možná je i předčily.

Využívají se nejen pro prezentaci obce, ale také je využíváme jako mapové podklady při prezentaci obecních projektů (stavby, parky, hřiště), stejně jako poklady k urbanistickým vizím. Snímky byly velmi kvalitní, obec nafocena snad ze všech úhlů a výšek, takže vždy je co vybrat!

Březina
Mgr. Martin Habáň
Starosta obceCBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram