CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Připravujeme Rakovnicko z nebe

2. října 2020

Připravte se na výlet nad regionem, o kterém se právem říká, že je „za odměnu“. Rakovnicko, které je úzce spjato s Otou Pavlem, má totiž mnoho co nabídnout. Při svých cestách můžete navštívit celou řadu zajímavých měst a obcí, kulturních památek i překrásnou přírodu. Případně se usaďte a všechny krásy regionu si prohlédněte v připravované knize leteckých fotografií Rakovnicko z nebe.  

Prohlédněte si Rakovnicko očima ptáků a pilotů

Zvolte originální dárek

Rádi byste své obchodní partnery, zaměstnance či zastupitele Vaší obce překvapili originálním dárkem? Rádi byste jim poděkovali za výbornou práci a dali jim tak najevo, že si jich vážíte? Chcete, aby dárek od Vás byl nezapomenutelný? Pak nezoufejte, máme pro Vás ideální řešení. Obdarujte své spoluobčany, nově narozené děti i studenty originální knihou leteckých fotografií z regionu Rakovnicka.

Kniha se pomyslně dělí na dvě části.

První autorská část čtenářům ukáže, jak region vidí ptáci nad našimi hlavami. Všechny fotografie jsou dílem CBS Flying Teamu - čtyři dvoučlenné posádky strávily v oblacích hodiny a hodiny, aby zachytily krásy právě Vašeho regionu.

V druhé části knihy můžete i Vy mít prezentaci své obce, školy či firmy. Velikost a výsledná podoba bude záviset čistě na Vás. Projektový manažer s Vámi dojedná rozsah prezentace a její hlavní body, o zbytek se postarají naši šikovní textaři a grafici. Vy už jen provedete korekturu výsledné prezentace s projektovými koordinátory a je hotovo. Nejtěžším úkolem tak pro Vás bude rozhodnutí, kolik knih si od nás pořídit.

Určitě si teď říkáte, jak kniha vypadá. V tom případě se podívejte sem, mimo jiné zde najdete i ukázky již vydaných knih.

Dostaňte se do podvědomí všech

Možná si říkáte, k čemu Vám bude prezentace v takové knize. V dnešní době se na každého hrnou reklamy ze všech stran – ať už v novinách, televizi, na ulici nebo dokonce v telefonu. Zaujmout tak přesyceného potencionálního zákazníka či partnera je skutečně náročná práce.

My ale partnery knih propagujeme jinak. Chceme čtenářům prostřednictvím PR článků ukázat, jak je konkrétní obec krásná a zajímavá, jak se která firma zapojuje do regionálního dění či co podnikají žáci místních škol. Každý, kdo si knihu otevře, si tak o Vaší organizaci udělá pozitivní obrázek. A když říkáme každý, tak tím myslíme i cizince – prezentace píšeme v českém i anglickém jazyce.

Ostatně víc Vám poví recenze spokojených starostů a ředitelů.

Jsme tu pro Vás

Chceme, aby Vám výsledná kniha a prezentace v ní přinesla užitek. Proto jsme v těchto dnech projekt odstartovali, abychom si byli jistí, že na každého z Vás budeme mít dostatek času.

Připravovanou knihu leteckých fotografií Rakovnicko z nebe Vám představí regionální projektová manažerka Ing. Lenka Dadoková. Můžete ji kontaktovat na telefonním čísle +420 606 850 322 a nebo prostřednictvím e-mailu dadokova@cbs-cesko.cz a domluvit si termín schůzky.

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme sami.

Tak neváhejte a zapojte se do jedinečného projektu i Vy!

Věděli jste, že…

  • dominantou města Jesenice je farní kostel sv. Petra a Pavla, původně vybudovaný v románském slohu ve 13. století, který byl ve 20. letech 18. století zbarokizován?
  • podle dostupných písemných pramenů byla ves Krakovec založena roku 1315 králem Janem Lucemburským?
  • roku 1824 dal Kníže Karel Egon Fürstenberg postavit v Roztokách novou železnou huť na zkujňování surového železa?
  • zámek Slabce vystavěl na počátku 18. století svobodný pán František Karel Vančura z Řehnic a současně založil při zámku i park?


CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram