CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Připravujeme novou knihu Soběslav a okolí z nebe

18. února 2021

Připravujeme knihu leteckých fotografií z ORP Soběslav - SOBĚSLAV A OKOLÍ Z NEBE

Nasaďte si křídla, popusťte uzdu své fantazii a vydejte se s námi na cestu nad pohádkovou krajinou. Že nevíte, kam poletíme? Rozhlédněte se dobře a posuďte sami. Vždyť ty kouzelné vesničky s překrásnými statky vystavěnými ve stylu selského baroka jako by skutečně patřily spíše do pohádky. Všechny krásy tyto magické krásy si navíc budete moci vychutnat v připravované knize leteckých fotografií Soběslav a okolí z nebe.

Věděli jste, že…

  • budování města zvaného Na Talíři, posléze Veselí nad Lužnicí, předcházela tvrz „Na Talíři“ patřící pánům z Veselí? Šlo prokazatelně o příslušníky střední šlechty, ale z hlediska vojenské síly podléhající rodu Rožmberků.
  • Soběslavská Blata jsou unikátní architektonickou lokalitou, která se nachází v Jihočeském kraji mezi Soběslaví a Veselím nad Lužnicí? Patří k nejvýznamnějším a nejcennějším oblastem lidové architektury v Čechách. Charakteristickým rysem je bohatá výzdoba štítů většiny budov, jež dokazuje někdejší bohatství obyvatel tohoto kraje. Zachovalo se zde mnoho památek tzv. selského baroka, většinou jen málo narušených pozdějšími přestavbami.
  • minulost obce Myslkovice je spojena s jejími židovskými obyvateli, kteří tu údajně žili již před rokem 1650? Postavili tu synagogu, školu, lázně a špitál. V roce 1850 žilo v Myslkovicích 65 židovských rodin, téměř polovina zdejších obyvatel. Po druhé světové válce se dochoval jen myslkovický židovský hřbitov, vzdálený od zámku asi 600 m severovýchodně.
  • Sbor dobrovolných hasičů v Dírné založil hrabě Evžen Wratislav z Mitrovic spolu s dalšími osmi členy 12. října 1876? Hasičská zbrojnice se postavila o 14 let později. Náklady na ni, včetně vybavení, dosáhly 273 zlatých.

Zvolte jako poděkování originální dárek

Kupujete každý rok jubilantům z vaší obce dárkové koše a chtěli byste změnu? Zdá se vám neosobní obdarovávat své obchodní partnery lahví vína? Chtěli byste, aby absolventi vaší školy měli krásnou památku na svá studentská léta? Pak pro vás máme unikátní nabídku!

Překvapte své okolí originální knihou leteckých fotografií z regionu, který tak dobře znají. Připravovaná kniha Soběslav a okolí z nebe má mnoho co nabídnout.

Prohlédněte si každou obec z nebe

Každý, kdo bude knihou listovat, si může vychutnat jedinečné pohledy z letadla na svoji obec, oblíbené místo či památku. Jelikož se nově zaměřujeme na obce s rozšířenou působností a jejich okolí, můžete se těšit na velmi zajímavé snímky ze všech koutů tohoto území.

Oproti regionálním knihám máme ještě jednu novinku. V regionálních knihách byly vždy prezentace zapojených obcí, firem, škol či farností v zadní části. Nově budou mít zapojené obce prezentace vždy u svého snímku v první fotografické části knihy. Na jednom místě tak bude moci čtenář obdivovat krásy města Soběslav a přilehlých obcí a zároveň se o nich dozvědět zajímavé informace.

Zaujali jsme Vás? Podívejte se na ukázku - knihu z ORP Šlapanice: ŠLAPANICE A OKOLÍ BRNA Z NEBE

Dejte o sobě vědět zajímavým způsobem

Nemusíte se bát, nebudeme po Vás chtít, abyste se stali spisovateli nebo textaři. Bohatě postačí, když nám prozradíte, čím se Vaše obec liší od ostatních, co je na Vaší firmě zajímavého a nebo proč by budoucí žáci a studenti měli nastoupit právě k Vám na školu. Naše textařka z těchto indícií postaví příběh a grafik ho zakomponuje do dané strany knihy.

S průměrným nákladem 5 000 knih si můžete být jisti, že se o vás dozví velké množství lidí ze Soběslavi a okolí.
Navíc s Vámi budeme v kontaktu. Naši šikovní koordinátoři Vás budou informovat, v jaké fázi se projekt nachází, kdy je potřeba provést korekturu a kdy se konečně dočkáte svých knih. Budete mít přehled jako byste s námi seděli v kanceláři.

Reference spokojených starostů a ředitelů

Kniha je vyvedena v českém i anglickém jazyce, vychutnají si ji tak i vaši zahraniční partneři a přátelé. Bez problémů ale můžeme zpracovat i další jazykové mutace vaší prezentace.

Že se jedná o originální dárek můžou potvrdit i starostové a ředitelé, kteří naše knihy mají – podívejte se na jejich spokojené reference.

Zapojte se i Vy

Projekt Soběslav a okolí z nebe startuje právě v těchto dnech. Kniha má ale omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s naším regionálním projektovým manažerem Michalem Andráškem na telefonním čísle +420 604 243 295 nebo na mailové adrese andrasko@cbs-cesko.cz.

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme sami.CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram