CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Připravujeme novou knihu Nýřany a okolí z nebe

10. prosince 2020

Nýřany a okolí z nebe

Prolétněte se nad krajinou rozkládající se severozápadně od Plzně. Je tak rozmanitá, až přechází zrak. Ze širokého údolí řeky Mže se postupně zvedá, přibývá lesů a luk, řeka Berounka při východní hranici je rájem vodáků. To a mnohem více si budete moct vychutnat v právě připravované knize leteckých fotografií Nýřany a okolí z nebe.

Kniha představí každou obec z pohledu ptáků

Rádi byste své obchodní partnery, zaměstnance či zastupitele Vaší obce překvapili originálním dárkem? Chcete jim poděkovat za výbornou práci a dát jim tak najevo, že si jich vážíte? A nebo se chcete prezentovat zcela jiným způsobem, kterým oslovíte širokou veřejnost Nýřanska?

Pak pro Vás máme to pravé řešení. Zapojte se do knihy leteckých fotografií Nýřany a okolí z nebe a získejte tak zajímavý dárek i prezentační nástroj v jednom!

Největší předností knihy Nýřany a okolí z nebe jsou samozřejmě fotografie. Můžete se tak těšit na velmi poutavé snímky ze všech koutů tohoto území. Oproti regionálním knihám máme ještě jednu novinku. Zapojené obce budou mít prezentace vždy u svého snímku v první fotografické části knihy. Na jednom místě tak bude moci čtenář obdivovat krásy Nýřan a přilehlých obcí a zároveň se o nich dozvědět zajímavé informace. Obce, firmy, školy či farnosti pak budou mít svoji vyhrazenou prezentační část, kde si o nich bude moci přečíst jakýkoliv čtenář.

Zaujali jsme Vás? Podívejte se na ukázku Kyjovska z nebe.

Prezentujte se originálním způsobem

Zapojením se do projektu ale nezískáte jen knihy leteckých fotografií Nýřan a okolí. Navíc budete mít možnost se propagovat zajímavým způsobem.

Tým našich kreativních textařů a textařek o Vaší obci, firmě či škole vytvoří poutavý článek, ve kterém představí Vaši historii, činnost i úspěchy široké veřejnosti. Budete tak mít příležitost ukázat, že jste nedílnou součástí regionu Nýřanska. Vaším jediným úkolem bude pouze korektura výsledné podoby. Projektoví koordinátoři s Vámi budou v kontaktu, budou Vás informovat o aktuálním stavu knihy, řešit s Vámi korektury i všechna Vaše přání a potřeby.

Kniha je vyvedena v českém i anglickém jazyce, vychutnají si ji tak i Vaši zahraniční partneři a přátelé. Bez problémů ale můžeme zpracovat i další jazykové mutace Vaší prezentace.

Že se jedná o originální dárek můžou potvrdit i starostové a ředitelé, kteří naše knihy mají – podívejte se na jejich spokojené recenze.

Zapojte se i Vy

Projekt Valašské Klobouky a okolí z nebe startuje právě v těchto dnech. Kniha má ale omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s naším regionálním projektovým manažerem Bc. Jaromírem Vonkou na telefonním čísle +420 737 839 891 nebo na mailové adrese vonka@cbs-cesko.cz.

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme sami.

Věděli jste, že…

  • ke vzniku města Úterý se váže známá pověst, podle níž osadu založili němečtí horníci? Pověst říká, že jeden z horníků zabloudil v lesích okolo dnešního Úterý a protože už byl blouděním unavený, tak usnul. Zdál se mu sen o tom, že najde velké naleziště zlata. Když se vzbudil, uviděl havrana, který v zobáku držel zlatý prsten. Horník sledoval, kde havran prsten pustí. Na tom místě pak horník opravdu našel zlato. Z této pověsti je odvozen také znak Úterý, na němž je ve zlatém poli zobrazen kráčející havran se zlatým prstenem v zobáku a nad ním je vyobrazeno paroží s hraběcí korunou.
  • v obci Heřmanova Huť stojí rozhledna vybudovaná z pivovarského vodojemu? Vodojem byl vybudován v roce 1908 pro potřeby pivovaru ve Vlkýši, po zániku pivovaru byl využíván pro zemědělskou produkci do roku 1960. V roce 2011 dostal novou fasádu, bylo přistavěno venkovní schodiště a 21. října 2011 byla rozhledna slavnostně otevřena.
  • v jihozápadní části obce Újezd nade Mží stojí újezdský zámek postavený na místě starší vyhořelé tvrze okolo roku 1650? Dochovaná podoba je výsledkem klasicistních úprav provedených za Karla Schirndinga roku 1817.
  • se traduje pověst, že se pod sutinami Věžky nachází tajná chodba, která vede nitrem skály k podzemnímu jezírku? Tam sedí kachna na zlatých vejcích, připravena je věnovat každému, kdo si vyslechne tři mše, vykoupe se v jezírku a za hlasitého modlení dojde ke kachně. Ta pak vstane a dotyčnému dovolí zlatá vejce odnést. Poté naklade nová.


CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram