CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Připravujeme novou knihu Nepomuk a okolí z nebe

8. září 2021

Připravujeme knihu leteckých fotografií z SO ORP Nepomuk - NEPOMUK A OKOLÍ Z NEBE

Připoutejte se, prosím, a vydejte se s námi za poznáním jedinečného území z pohledu ptáků. Prolétnete se nad krajinou, kde se vlní pravostranný přítok Berounky – Úslava a objevíte krásy malebné české rozvlněné krajiny Pod Štědrým. To a mnohem více nabízí Nepomuk a jeho okolí. Všechny jeho krásy si navíc budete moci vychutnat v připravované knize Nepomuk a okolí z nebe.

Věděli jste, že…

  • z vesnice Měcholupy je nádherný výhled na zámek Zelená hora, který je běžnému člověku znám především ze Švandrlíkovy knihy Černí baroni nebo ze stejnojmenného filmu a za dobré viditelnosti jsou vidět vrcholky Šumavy?
  • obcí Prádlo projížděl těsně před svou smrtí se svou kočovnou společností český dramatik Josef Kajetán Tyl? Místní farář Fr. Květoň jej poznal a poskytl mu polévku. Při příležitosti 150. výročí úmrtí J. K. Tyla tak byla na kostelní bráně odhalena pamětní deska připomínající tuto událost.
  • v roce 1817 byl na zámku Zelená hora údajně nalezen Rukopis zelenohorský? To však nebylo veřejně známo až do roku 1859, do té doby se proto podle obsahu rukopis nazýval Libušin soud.
  • první lidé prošli krajinou obce Žinkovy přibližně před 4 tisíci lety? Poté si místo na kopci, které se dnes nazývá Obrovo hradiště, vybrali Slované a osídlili jej. Ještě dnes se zde nachází úlomky jejich práce a života.

Zvolte jako poděkování originální dárek

Kupujete každý rok jubilantům z vaší obce dárkové koše a chtěli byste změnu? Zdá se vám neosobní obdarovávat své obchodní partnery lahví vína? Chtěli byste, aby absolventi vaší školy měli krásnou památku na svá studentská léta?

Pak pro vás máme unikátní nabídku! Překvapte své okolí originální knihou leteckých fotografií z regionu, který tak dobře znají. Připravovaná kniha Nepomuk a okolí z nebe má mnoho co nabídnout.

Prohlédněte si každou obec z nebe

Každý, kdo bude knihou listovat, si může vychutnat jedinečné pohledy z letadla na svoji obec, oblíbené místo či památku. Jelikož se nově zaměřujeme na obce s rozšířenou působností a jejich okolí, můžete se těšit na velmi zajímavé snímky ze všech koutů tohoto území.

Oproti regionálním knihám máme ještě jednu novinku. V regionálních knihách byly vždy prezentace zapojených obcí, firem, škol či farností v zadní části. Nově budou mít zapojené obce prezentace vždy u svého snímku v první fotografické části knihy. Na jednom místě tak bude moci čtenář obdivovat krásy Nepomuku a přilehlých obcí a zároveň se o nich dozvědět zajímavé informace.

Zaujali jsme Vás? Podívejte se na ukázku knihy z SO ORP Hranice - HRANICE A OKOLÍ Z NEBE

Dejte o sobě vědět zajímavým způsobem

Nemusíte se bát, nebudeme po Vás chtít, abyste se stali spisovateli nebo textaři. Bohatě postačí, když nám prozradíte, čím se Vaše obec liší od ostatních, co je na Vaší firmě zajímavého a nebo proč by budoucí žáci a studenti měli nastoupit právě k Vám na školu. Naše textařka z těchto indícií postaví příběh a grafik ho zakomponuje do dané strany knihy.

Navíc s Vámi budeme v kontaktu. Naši šikovní koordinátoři Vás budou informovat, v jaké fázi se projekt nachází, kdy je potřeba provést korekturu a kdy se konečně dočkáte svých knih. Budete mít přehled jako byste s námi seděli v kanceláři.

Recenze spokojených starostů a ředitelů

Kniha je vyvedena v českém i anglickém jazyce, vychutnají si ji tak i Vaši zahraniční partneři a přátelé. Bez problémů ale můžeme zpracovat i další jazykové mutace Vaší prezentace.

Že se jedná o originální dárek můžou potvrdit i starostové a ředitelé, kteří naše knihy mají – podívejte se na jejich spokojené recenze.

Zapojte se i Vy

 

Projekt Nepomuk a okolí z nebe startuje právě v těchto dnech. Kniha má ale omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s naším regionálním projektovým manažerem. Jozef Caban je Vám k dispozici na telefonním čísle +420 777 720 236 nebo na mailové adrese caban@cbs-cesko.cz.

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme sami.CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram