CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Připravujeme novou knihu Hranice a okolí z nebe

18. února 2021

Připravujeme knihu leteckých fotografií z ORP Hranice - HRANICE A OKOLÍ Z NEBE

Máte tušení, jak vidí nejhlubší propast světa ptáci? A víte, kde se nacházejí naše nejteplejší jeskyně? Ano, hádáte správně. Právě se vznášíte nad městem Hranice a jeho okolím. Všechny tyto zajímavosti si navíc budete moci vychutnat v připravované knize leteckých fotografií Hranice a okolí z nebe.

Věděli jste, že…

  • nejstarší doloženou památkou obce Paršovice byl stříbrný kalich s letopočtem 1059, který byl zapsán v inventáři paršovického kostela v roce 1806?
  • v obci Teplice nad Bečvou se nacházejí známé lázně specializované zejména na choroby srdce? V areálu lázní se také nachází několik architektonicky zajímavých staveb.
  • hodinová věž uprostřed náměstí ve městě Potštát pochází z doby kolem roku 1700 a je posledním zbytkem městského pivovaru zbořeného po roce 1830?
  • větrný mlýn nad obcí Partutovice v okrese Přerov je technická kulturní památka – nejzachovalejší dřevěný sloupový větrný mlýn německého typu v Česku? Je posledním ze tří původně existujících větrných mlýnů v obci.

Obdarujte druhé originálním dárkem

Každý rok si lámete hlavu nad tím, co pořídit vašim jubilantům, obchodním partnerům nebo absolventům vaší školy? Máte pocit, že všechny nápady jste už vystříleli a tak budete muset dávat to samé jako před lety? Nezoufejte, s řešením vám pomůžeme my! Obdarujte své spoluobčany, zaměstnance i studenty originální knihou leteckých fotografií Hranice a okolí z nebe.

Prohlédněte si každou obec z nebe

Každý, kdo bude knihou listovat, si může vychutnat jedinečné pohledy z letadla na svoji obec, oblíbené místo či památku. Jelikož se nově zaměřujeme na obce s rozšířenou působností a jejich okolí, můžete se těšit na velmi zajímavé snímky ze všech koutů tohoto území. Oproti regionálním knihám máme ještě jednu novinku. V regionálních knihách byly vždy prezentace zapojených obcí, firem, škol či farností v zadní části. Nově budou mít zapojené obce prezentace vždy u svého snímku v první fotografické části knihy. Na jednom místě tak bude moci čtenář obdivovat krásy Hranic a přilehlých obcí a zároveň se o nich dozvědět zajímavé informace. Zaujali jsme Vás? Podívejte se na ukázku - knihu z ORP Šlapanice: ŠLAPANICE A OKOLÍ BRNA Z NEBE

Dejte o sobě vědět zajímavým způsobem

Možná si říkáte, k čemu vám bude prezentace v takové knize. V dnešní době se na každého hrnou reklamy ze všech stran – ať už v novinách, televizi, na ulici nebo dokonce v telefonu. Zaujmout tak přesyceného potencionálního zákazníka či partnera je skutečně náročná práce.

My ale partnery knih propagujeme jinak. Chceme čtenářům prostřednictvím prezentací ukázat, jak je konkrétní obec krásná a zajímavá, jak se která firma zapojuje do regionálního dění či co podnikají žáci místních škol. Každý, kdo si knihu otevře, si tak o vaší organizaci udělá pozitivní obrázek.

Navíc s Vámi budeme v kontaktu. Naši šikovní koordinátoři Vás budou informovat, v jaké fázi se projekt nachází, kdy je potřeba provést korekturu a kdy se konečně dočkáte svých knih. Budete mít přehled jako byste s námi seděli v kanceláři.

Reference spokojených starostů a ředitelů

Kniha je vyvedena v českém i anglickém jazyce, vychutnají si ji tak i vaši zahraniční partneři a přátelé. Bez problémů ale můžeme zpracovat i další jazykové mutace vaší prezentace.

Že se jedná o originální dárek můžou potvrdit i starostové a ředitelé, kteří naše knihy mají – podívejte se na jejich spokojené reference.

Zapojte se i Vy

Projekt Hranice a okolí z nebe startuje právě v těchto dnech. Kniha má ale omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s naším regionálním projektovým manažerem Jozefem Cabanem na telefonním čísle +420 777 720 236 nebo na mailové adrese caban@cbs-cesko.cz.

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme sami.CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram