CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Připravujeme novou knihu Bruntál a okolí z nebe

10. ledna 2022

Připravujeme novou knihu leteckých fotografií z SO ORP Bruntál - BRUNTÁL A OKOLÍ Z NEBE

Připoutejte se, prosím, odlétáme! Že nevíte kam? Dobře se tedy dívejte a nezapomeňte zhluboka dýchat. Proletíte se totiž nad krajinou s nejčistším ovzduším v celé České republice. Nad krajinou pradávných sopek a horských velikánů, nad krajinou starodávnou, opředenou bájemi a legendami a oplývající mnoha krásami. V připravované knize totiž poznáte, jak vypadá Bruntál a okolí z nebe.

Věděli jste, že…

  • pramenů je v Karlově studánce celkem 8? Některé jsou pojmenovány po známých osobnostech jako např. pramen Maxmilián po Maxmiliánu, synovi Marie Terezie, který nařídil prohledat okolí obce a nalezl tak ony léčivé vody. Všechny zdejší prameny mají vysoký podíl oxidu uhličitého díky rašeliništím, které zabraňují odvětrávání. Prameny je možno stočit např. v Pitném pavilonu, kde je pramen Vilémův, nebo v domě Libuše.
  • na severu katastrálního území obce Křišťanovice se nachází vrchol vyhaslé sopky Malý Roudný?
  • Horní Benešov, „Perla Slezska“, byl založen roku 1253 na místě starší hornické osady a má za sebou dlouhou hornickou tradici? Ve městě se těžilo zlato, stříbro, měď a železné rudy. V okolí se ještě dobývá břidlice.
  • neobvyklý kamenný útvar s typickými čedičovými varhany byl vytvořen v proudu lávy nedaleké Venušiny sopky u obce Mezina? Zajímavé geometrické tvary sloupků vznikly smršťováním horniny při jejím ochlazování.

Darujte knihu plnou zážitků

Chcete překvapit zastupitele vaší obce, obchodní partnery, žáky vaší školy či zaměstnance originálním dárkem? Marně si lámete hlavou, co pořídit jako poděkování za jejich dosavadní práci? Chcete na vítání občánků potěšit rodiče zajímavým upomínkovým dárkem?

Pak pro vás máme tip! Věnujte jim knihu leteckých fotografií Bruntál a okolí z nebe!

Poznejte každou obec Bruntálska z nebe

Každý, kdo bude knihou listovat, si může vychutnat jedinečné pohledy z letadla na svoji obec, oblíbené místo či památku. Jelikož se nově zaměřujeme na obce s rozšířenou působností a jejich okolí, můžete se těšit na velmi zajímavé snímky ze všech koutů tohoto území.

Oproti regionálním knihám máme ještě jednu novinku. V regionálních knihách byly vždy PR texty zapojených obcí, firem, škol či farností v zadní části. Nově budou mít zapojené obce prezentace vždy u svého snímku v první fotografické části knihy.

Na jednom místě tak bude moci čtenář obdivovat krásy Bruntálska a přilehlých obcí a zároveň se o nich dozvědět zajímavé informace.

Zaujali jsme Vás? Podívejte se na ukázku knihy z SO ORP Hranice - HRANICE A OKOLÍ Z NEBE

Oslovte širokou veřejnost

Nemusíte se bát, nebudeme po Vás chtít, abyste se stali spisovateli nebo textaři. Bohatě postačí, když nám prozradíte, čím se vaše obec liší od ostatních, co je na vaší firmě zajímavého a nebo proč by budoucí žáci a studenti měli nastoupit právě k vám na školu. Naše textařka z těchto indícií postaví příběh a grafik ho zakomponuje do dané strany knihy.

Navíc s Vámi budeme v kontaktu. Naši šikovní koordinátoři Vás budou informovat, v jaké fázi se projekt nachází, kdy je potřeba provést korekturu a kdy se konečně dočkáte svých knih. Budete mít přehled jako byste s námi seděli v kanceláři.

Více jazyků, více radosti

Kniha je vyvedena v českém i anglickém jazyce, vychutnají si ji tak i Vaši zahraniční partneři a přátelé. Bez problémů ale můžeme zpracovat i další jazykové mutace Vaší prezentace.

Že se jedná o originální dárek můžou potvrdit i starostové a ředitelé, kteří naše knihy mají – podívejte se na jejich spokojené recenze.

Regionální projektový manažer je tu pro vás

 

Projekt Bruntál a okolí z nebe startuje právě v těchto dnech. Kniha má ale omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s naším regionálním projektovým manažerem. Jozef Caban je vám k dispozici na telefonním čísle +420 777 720 236 nebo na mailové adrese caban@cbs-cesko.cz.

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme sami.CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram