Žádné produkty v košíku.

Připravujeme malovanou cyklomapu Kladensko dětem

19. května 2020
[et_pb_section fb_built="1" _builder_version="3.27.2"][et_pb_row _builder_version="3.27.2"][et_pb_column type="4_4" _builder_version="3.27.2"][et_pb_text _builder_version="4.4.4"]

Malovaných map naše nakladatelství vydalo v minulých letech desítky. Tento originální produkt se setkal s obrovským úspěchem, namalovali jsme prakticky celou republiku a představili ji tak nevšedním způsobem Vám všem.

Nyní jsme se ale rozhodli posunout malované mapy na další úroveň a přizvat k jejich tvorbě odborníky na výtvarné umění – děti. Právě proto spouštíme v těchto dnech zcela nový projekt malované cyklomapy Kladensko dětem.

[/et_pb_text][et_pb_image src="https://www.cbs-cesko.cz/wp-content/uploads/2020/05/titulka-1.png" alt="Malovaná cyklomapa Kladensko dětem" title_text="Malovaná cyklomapa Kladensko dětem" _builder_version="4.4.4"][/et_pb_image][et_pb_text _builder_version="4.4.4" min_height="230px" custom_padding="23px|||||"]

Podpořme společně děti

Nové malované cyklomapy budou určeny především pro plánování cyklovýletů s dětmi. V přední mapové části tak naleznete vyznačené cyklostezky regionu Kladensko včetně zajímavostí, které stojí za návštěvu. Kartografii necháváme samozřejmě na odbornících z KČT, my se postaráme o uměleckou stránku mapy.
Z druhé strany se pak můžete těšit na povídaní o regionu Kladenska, které jednoduchým a hravým způsobem představí dětem toto území a naláká je k jeho poznávání. Vedle toho zde naleznete i poutavé články o obcích, městech, firmách i školách, které se do projektu zapojily. A právě každý jeden článek bude doplněn o obrázky malých umělců. Ať už se zapojí Vaše vlastní děti a nebo žáci základních uměleckých škol, právě zde budou mít možnost pochlubit se všem se svým výtvarným talentem.

[/et_pb_text][et_pb_image src="https://www.cbs-cesko.cz/wp-content/uploads/2020/05/DSC_0615.png" alt="Cyklomapa Kladensko" title_text="Cyklomapa Kladensko" _builder_version="4.4.4"][/et_pb_image][et_pb_gallery gallery_ids="5224,5225,5226,5227" show_title_and_caption="off" show_pagination="off" _builder_version="4.4.4"][/et_pb_gallery][et_pb_text _builder_version="4.4.4" min_height="230px" custom_padding="23px|||||"]

Mapy pro každého

Zaujali jsme Vás? Pak vězte, že toho je ještě mnohem více. Zapojením se do projektu získáte malované cyklomapy Kladensko dětem a možnost se v této mapě prezentovat. Článek o Vaší obci, městě, škole a nebo firmě napíše naše šikovná textařka tak, aby zaujal i ty nejmenší čtenáře. Vedle toho Vám ale nabídneme tuto mapu i na plastové nebo hliníkové tabuli a dokonce i se stojanem, patkami i podrobným návodem. Vy už jen stojan s mapou usadíte na to správné místo a budete se těšit z toho, jaký bude o mapu mezi lidmi zájem.
Hotové skládané mapy pak můžete využít jako dárek pro kolegy, zaměstnance, žáky a studenty, zásobit Vaše informační centrum a nebo obdarovat každou domácnost ve Vaší obci. Využití je zkrátka obrovské.

[/et_pb_text][et_pb_image src="https://www.cbs-cesko.cz/wp-content/uploads/2020/05/prezentace.png" alt="Malovaná cyklomapa Kladensko dětem - ukázka prezentací" title_text="Malovaná cyklomapa Kladensko dětem - ukázka prezentací" _builder_version="4.4.4"][/et_pb_image][et_pb_text _builder_version="4.4.4"]

Ukázka prezentací v malované cyklomapě dětem

[/et_pb_text][et_pb_text _builder_version="4.4.4" custom_padding="41px|||||" hover_enabled="0"]

Jsme tu pro Vás

Chceme, aby Vám výsledná mapa a prezentace v ní přinesla užitek a spousty spokojených cykloturistů. Proto jsme v těchto dnech projekt odstartovali, abychom si byli jistí, že na každého z Vás budeme mít dostatek času.

Připravovanou malovanou cyklomapu Kladensko dětem Vám představí regionální projektová manažerka Ing. Lenka Dadoková. Můžete ji kontaktovat na telefonním čísle +420 606 850 322 a nebo prostřednictvím e-mailu a domluvit si termín schůzky.

Neváhejte a zapojte se do jedinečného projektu i Vy!

[/et_pb_text][et_pb_image src="https://www.cbs-cesko.cz/wp-content/uploads/2020/05/cennik_malovana_cyklomapa_DETEM_FINAL_upraveny-2.png" alt="Malovaná cyklomapa Kladensko dětem" title_text="Malovaná cyklomapa Kladensko dětem" _builder_version="4.4.4"][/et_pb_image][et_pb_text _builder_version="4.4.4" custom_padding="17px|||||"]

Tip na cyklovýlet

Největší středočeské město Kladno obklopuje pás lesů a lesoparků, jako stvořených k jízdě na kole. Během jízdy můžeme navštívit technické památky a připomenout si hornickou a ocelářskou minulost této unikátní krajiny.
Tato okružní cyklotrasa kolem Kladna vede téměř celá po rovině, z převážné části mimo město po kvalitní šotolinové cestě. Proto ji lze doporučit k jízdě s cyklovozíkem.

Cyklotrasa je značena číslem 0017.
Výlet můžeme zahájit na kterémkoliv místě (podle toho odkud přijíždíme). Jednou z možností je zaparkovat například mezi částmi Kladna Vrapice a Dubí v boční ulici souběžné se silnicí II/101.

[/et_pb_text][et_pb_image src="https://www.cbs-cesko.cz/wp-content/uploads/2020/05/Kladensko-Kačice-2017.png" alt="Ručně malovaná mapa Kladensko - Kačice" title_text="Ručně malovaná mapa Kladensko - Kačice" align="center" _builder_version="4.4.4"][/et_pb_image][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Korespondenční adresy

CBS Nakladatelství s. r. o.
Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556,
530 02 Pardubice
Česká republika

+420 774 479 544

© 2019 – 2023 CBS spol, s.r.o.
chevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram