CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Připravujeme Lounsko z nebe

4. září 2020

Nasaďte si křídla ptáků a prolétněte se nad krajinou prastarou, kterou v dávných dobách ovládal slovanský kmen Lučanů. Je to krajina úrodných polí a chmelnic, krajina, kterou kráčely dějiny – Lounsko. Tento pozoruhodný kraj si budete moci prohlédnout v právě připravované knize leteckých fotografií LOUNSKO Z NEBE.

 

Prohlédněte si Lounsko očima ptáků a pilotů

Trefa do modrého

Knihy leteckých fotografií jsou výborným způsobem, jak zviditelnit svoji obec, město, firmu či školu.

První část knihy tvoří nevšední pohledy na známá místa i neznámá zákoutí – můžete si tak prohlédnout, jak vypadá Váš kraj z ptačí perspektivy. Věřte, že ten výhled jim budete závidět.

V druhé části knihy budete mít prezentaci své firmy, školy nebo obce. S průměrným nákladem 5 000 knih si tak můžete být jisti, že se o Vás dozví velké množství lidí. A kdo ví, třeba z toho vznikne i spolupráce s novým obchodním partnerem.

Určitě si teď říkáte, jak kniha vypadá. V tom případě se podívejte sem, mimo jiné zde najdete i ukázky již vydaných knih.

Propagujte se zajímavěji

Zaujali jsme Vás? Vězte, že výše zmiňovaná prezentace v knize Vás nebude stát žádnou námahu – na základě Vašich informací a zajímavých tipů článek vytvoří šikovný tým textařů a textařek. Vy už jen ve spolupráci s koordinátory projektu odsouhlasíte finální podobu.

Tato prezentace se navíc vyskytne hned na několika místech, čtenáři Vás tak budou mít neustále na očích. Získáte tím jedinečnou možnost propagace s perfektním zacílením v daném regionu, budete tak mít možnost oslovit prakticky celé Lounsko.

Chcete důkaz, že kniha leteckých fotografií je ta správná volba? Přečtěte si recenze našich spokojených zákazníků z řad starostů, majitelů firem i ředitelů škol.

Vše vyřídíme za Vás

Jako každá dobrá nabídka, i tato je kapacitně omezena. Projekt startujeme právě v těchto dnech a s naším regionálním projektovým manažerem Jiřím Dvořákem se tak bude moci spojit na telefonním čísle +420 724 410 777 nebo na mailové adrese dvorak@cbs-cesko.cz.  

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme sami.

Tak neváhejte a zapojte se do jedinečného projektu i Vy!

Věděli jste, že…

  • v Žatci se díky jeho starobylé podobě natáčí ročně několik filmů, seriálů a reklam? Asi nejznámější je seriálová tvorba České televize Náměstíčko, Náves, Příkopy, Nemocnice na kraji města či Já Mattoni.
  • vývěr minerálního pramenu Luna se nachází v parku mezi Vladimirskou a Cítolibskou ulicí v Lounech? Voda vyvěrá z 1233 metrů hlubokého vrtu z let 1962–1963.
  • nejstarší prokazatelné osídlení Podbořanska je datováno do neolitu? Na blízkém vrchu Rubín se údajně nacházelo bájné slovanské hradiště Wogastisburg, u nějž se roku 631 nebo 632 odehrála bitva mezi Sámovou říší a králem Dagobertem.
  • podle některých psychotroniků je chrám Panny Marie v Panenském Týnci postaven na silné zóně s pozitivní energií? I kvůli tomu je nejznámější památkou v městečku a ročně ho navštíví stovky lidí, oblíbený je také jako místo svatebních obřadů.
  • Oldřichův dub v obci Peruc je spojen s českými dějinami? Podle pověsti potkal zde přemyslovský kníže Oldřich Boženu, kterou poté pojal za ženu, a z jejich nelegitimního svazku se narodil jeho jediný syn, pozdější kníže Břetislav I.


CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram