CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Připravujeme Kolínsko z nebe

16. července 2020

Ačkoliv Kolínsko nepatří mezi turisticky nejzajímavější, nachází se na jeho území řada míst, která uspokojí i náročné obdivovatele přírodních krás a historických památek. Národními přírodními památkami jsou Žehuňský rybník a pozoruhodný vodní a mokřadní ekosystém V jezírkách. Naleznete zde také dvě národní přírodní rezervace – Libický luh a Kněžičky.

A jak vypadá tento region z nebe? To se dozvíte díky připravované knize leteckých fotografií Kolínsko z nebe.

Zvolte si knihu

Kupujete každý rok jubilantům z vaší obce dárkové koše a chtěli byste změnu? Zdá se vám neosobní obdarovávat své obchodní partnery lahví vína? Chtěli byste, aby absolventi vaší školy měli krásnou památku na svá studentská léta? Pak pro vás máme unikátní nabídku!

Překvapte své okolí originální knihou leteckých fotografií z regionu, který tak dobře znají. Připravovaná kniha Kolínsko z nebe má mnoho co nabídnout.
První část knihy každého zaujme leteckými snímky míst, která zná pouze ze země. A právě díky Vám zjistí, jak vypadá Kolínsko z ptačí perspektivy.

V druhé části si budete moci přečíst o obcích, školách i firmách, které se zapojily do projektu a chtěly tak ukázat, že jsou nedílnou součástí tohoto regionu. Zde můžete mít svou prezentaci i Vy.

Zní to jako pohádka? Podívejte na reálné ukázky již vydaných knih.

Uděláme práci za vás

Zapojením se do projektu ale nezískáte jen knihy leteckých fotografií Kolínska. Navíc budete mít možnost se propagovat zajímavým způsobem v rámci Vašeho regionu. Díky průměrnému nákladu 5 000 výtisků si tak můžete být jisti, že námi vytvořená prezentace zaujme velké množství čtenářů.

Vaše propagace tak nebyla nikdy jednodušší.

A to vše budete mít naprosto bez starostí. Jediné, co nám pomůže, budou tipy na zajímavosti z Vaší obce, firmy či školy. O zbytek se postará tým kreativních textařů a textařek.

Máte zahraniční partnery a bojíte se, že by si knihu nevychutnali tak jako ostatní? Nezoufejte, kniha Kolínsko z nebe bude v českém a anglickém jazyce. Stanou se tak ideálním dárkem pro spřáteleného starostu či ředitele.

Pro ty z Vás, kteří mají rádi originalitu za všech okolností, máme i speciální nabídku. Díky ní si budete moci knihu přizpůsobit například firemním barvám, rozhodnout o fotografii na obálce či o samotném názvu knihy.

Že se jedná o originální dárek můžou potvrdit i starostové a ředitelé, kteří naše knihy mají – podívejte se na jejich spokojené reference.

Zapojte se i Vy

Projekt Kolínsko z nebe startuje právě v těchto dnech. Kniha má ale omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s naším regionálním projektovým manažerem Tomášem Klepáčkem na telefonním čísle +420 723 803 993 a nebo na mailové adrese klepacek@cbs-cesko.cz.

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme sami.

Věděli jste, že…

  • jméno Brod je odvozeno od říčního brodu přes říčku Šemberu na cestě (trstenické stezce) směřující z Prahy do Kolína a dále na východ či na jih? Současný název Český Brod se používá od počátku 14. století.
  • židovská obec v Kolíně postupně nabyla značného významu a řadí se tak mezi největší a nejvlivnější do poloviny 19. století? Starý židovský hřbitov, založený roku 1418, je dnes druhým nejvýznamnějším v Čechách.
  • díky své výhodné poloze nedaleko Prahy se Kouřim stala po roce 1990 častým cílem filmových štábů? Kromě natáčení reklamních šotů a dílčích scén různých filmů a seriálů, jako například Lékárníkových holka a Nesmrtelná teta, zde byly realizovány rovněž tři rozsáhlé projekty: francouzský film Cathrine Courage (Kateřina Kuráž), také francouzské Zvonokosy a šestidílný TV seriál Bylo nás pět podle literární předlohy Karla Poláčka.
  • nedaleko dvora na vrchu Vlanec u Žabonos byl nalezen bronzový opaskový řetěz z 3. stol. př. n. l., dnes ve sbírkách Národního muzea v Praze? Nedaleko byl navíc údajně nalezen keltský kostrový hrob s hrotem kopí (nezachoval se)


CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram