Připravujeme 360°videomapu Máchův kraj z nebe

21. 06. 2021Letecké snímkování, Novinky, Připravujeme

Připravujeme unikátní projekt – 360° videomapu Máchův kraj z nebe

Českolipsko je oblast plná starobylých tajemných hradů, která dodnes přitahuje snílky a romantiky. Vy nyní získáte možnost se nad touto krajinou proletět a poznat tak rozlehlé bukové lesy, chladné rokle pískovcových skal, zaoblené kužely dávných sopek i rybníky v čele s Máchovým jezerem. A to všechno z pohodlí domova. Přinášíme Vám totiž jedinečnou 360° videomapu Máchův kraj z nebe!

Podívejte se na ukázku 360° videomapy Stredné Slovensko z neba:

Věděli jste, že…

  • pod kostelním vrchem v Mimoni se nacházejí unikátní pískovcové pivovarské sklepy s chodbami?
  • v obci Hamr na Jezeře se těžil uran? V obci je stále funkční stanice Báňské záchranné služby – Hamr. Těžba uranu byla v okolí obce zcela ukončena. Všechny objekty po těžbě byly a jsou postupně zasanovány a zrekultivovány. Hamr na Jezeře se tak vrací ke svému původnímu určení, k rekreaci a turistice.
  • ve městě Dubá můžete obdivovat sušárnu chmele? Nejstarší písemný doklad o existenci sušárny a sířírny chmele na jižním okraji města Dubá je z roku 1877. V Dubé je doloženo v době největší produkce chmele šest sušáren a síříren, z nichž se pouze tato dochovala víceméně v původním stavu, proto je cennou technickou památkou.
Česká Lípa - 360° videomapa Máchův kraj z nebe

Proleťte se nad Máchovým krajem

Rádi byste občanům své obce, žákům svých škol či obchodním partnerům nabídli jedinečný zážitek? Chtěli byste jim dopřát let letadlem z pohodlí a bezpečí domova? A k tomu všemu je ještě seznámit s pohledem na Českou Lípu a okolí z pohledu ptáků? Pak pro Vás máme jedinečnou nabídku! Staňte se součástí originální 360° videomapy Máchův kraj z nebe! Videomapa zobrazuje region Českolipska zcela jiným způsobem – z letadla. Nejprve s 360° kamerou připevněnou na břiše letadla obletíme celý Váš region, následně do videa kartografové a animátoři zapracují popisky jednotlivých obcí, řek, pohoří a dalších zajímavostí. Pro náročnější z Vás máme připravený i mluvený komentář a transparent či horkovzdušný balón virtuálně umístěný ve videu, který prozradí o Vaší obci, firmě či škole mnohem více. To vše si pak můžete vychutnat ve virtuální realitě na Vašem počítači, chytrém telefonu či tabletu. Nejlepší zážitek ale získáte s VR brýlemi, kdy budete mít pocit, jako byste skutečně byli v letadle a vychutnávali si region z pohledu ptáků!

Kartografický popis ve videomapě

360° videomapa Zahrada Čech z nebe

360° videomapa je pro každého

Nová interaktivní mapa je vhodná například do informačních center jako originální propagace dané obce. Ve školách a domovech pro seniory zase slouží jako výuková pomůcka, díky které je vzdělávání hrou. Zážitek z přeletu nad Vaším regionem si totiž vychutnají lidé všech věkových kategorií!

VR brýle s touto videomapou navíc můžete využít na nejrůznějších obecních, firemních i školních akcích jako skvělý doplněk doprovodného programu.

A v neposlední řadě je to skvělý nástroj k propagaci na YouTube, sociálních sítích i vlastních webových stránkách.

360° videomapa- - VR brýle

Získejte originální prezentační produkt

Zapojením se do projektu ale nezískáte jen „místo“ v 360° videomapě regionu Litoměřicka. Navíc budete mít možnost se propagovat zajímavým způsobem v rámci Vašeho regionu. Pilotní videomapa zachycující Vysoké Tatry má na YouTube téměř 400 000 shlédnutí. Můžete si tak být jisti, že Vaše video uvidí spousty lidí. K tomu od nás obdržíte i VR brýle, které znásobí zážitek a především interaktivitu celé vytvořené 360° videomapy.

A pro opravdové nadšence máme i u tohoto projektu připraveného partnera na míru, který Vám zajistí vedle videa celého regionu i Vaše vlastní video, ve kterém bude pouze část zobrazující Vaši obec, firmu či školu. To vše doplněné o vlastní úvod a závěr videa, vlastní komentář a hudbu na míru, samozřejmě umístění i tohoto samostatného videa na YouTube kanál a další VR brýle navíc

Zapojte se i Vy

Projekt 360° videomapa Máchův kraj z nebe startuje právě v těchto dnech. Abychom si byli jisti, že Vám dáme dostatečný čas a prostor, neváhejte a spojte se s naší regionální projektovou manažerkou. Martina Ondrášková pro Vás bude k dispozici na telefonním čísle +420 602 301 931 a nebo na e-mailu . Případně vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme sami.  Případně vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme sami. Tak neváhejte a zapojte se do jedinečného projektu i Vy!
Martina Ondrášková

Pin It on Pinterest

Share This