Při školení jsme se ztráceli v bludištích

8. 11. 2021Co se děje v CBS, Novinky

Stejně jako neustále zdokonalujeme naše produkty, pracujeme i na sobě a svých schopnostech. I proto jsme se první listopadový čtvrtek vypravili na zámek Loučeň, kde jsme absolvovali školení Prodej hrou pod vedením zkušeného Martina Koleničky z brněnské HCA.

Ujasněte si svůj záměr

Během celého dne jsme se učili o emocích, jejich rozdělení a v neposlední řadě o jejich důležitosti v osobním i pracovním životě. Vedle toho nás Maťo seznámil s celou řadou svých vlastních obchodních úspěchů i neúspěchů. Ač to byl den dlouhý a školení nabité, dokázal si Maťo udržet naši plnou pozornost. Věříme, že nám získané zkušenosti pomohou k lepšímu pochopení našich zákazníků, abychom jim mohli co nejlépe pomoci.

Seminář Prodej hrou

Poznali jsme rod Thurn-Taxis

Po školení a výborné večeři jsme se vydali na soukromou večerní prohlídku zámku Loučeň. Průvodkyní nám byla dobově oblečená hraběnka, která nás provedla zámkem osvětleným pouze svíčkami, povyprávěla nám o historii a nechala nás nahlédnout do budoucnosti.

Před zámkem jsme si pak pro naše obchodníky připravili krátkou soutěž v labyrintech. Tři týmy tak musely projít tři různé labyrinty. Ve světelném si soutěžící vyzkoušeli spolupráci a vzájemnou důvěru, když museli vybraného jedince provést poslepu pouze pomocí slov celým bludištěm. Druhý labyrint se zaměřil na znalost České republiky – tým musel v bludišti nalézt 14 malovaných kartiček, poznat, který kraj zobrazují, a zamalovat polohu do plánku. V posledním bludišti šlo především o znalost firmy. Nalezením a zodpovězením 11 kartiček týmy poskládaly dohromady křížovku, jejíž tajenka nás nejlépe charakterizuje – ORIGINALITA.

CBS Nakladatelství na zámku Loučeň

Zhodnotili jsme další měsíc

Následující den jsme po vydatné snídaní měli pravidelnou měsíční obchodnickou poradu. Zhodnotili jsme společně říjen, nastavili cíle na měsíc listopad a zaměřili se na konkrétní záležitosti, které je třeba vylepšit.

Kolem a kolem jsme ty dva dny na Loučni využili na maximum. Naučili jsme se zase něco nového, vyrazili jsme za kulturou i soutěží a ještě jsme uskutečnili poradu. A co náš čeká dál? Když situace dovolí, tak zcela určitě vánoční porada!

Obchodnická porada v Loučeni

Pin It on Pinterest

Share This