CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Při školení jsme se ztráceli v bludištích

8. listopadu 2021

Stejně jako neustále zdokonalujeme naše produkty, pracujeme i na sobě a svých schopnostech. I proto jsme se první listopadový čtvrtek vypravili na zámek Loučeň, kde jsme absolvovali školení Prodej hrou pod vedením zkušeného Martina Koleničky z brněnské HCA.

Ujasněte si svůj záměr

Během celého dne jsme se učili o emocích, jejich rozdělení a v neposlední řadě o jejich důležitosti v osobním i pracovním životě. Vedle toho nás Maťo seznámil s celou řadou svých vlastních obchodních úspěchů i neúspěchů. Ač to byl den dlouhý a školení nabité, dokázal si Maťo udržet naši plnou pozornost. Věříme, že nám získané zkušenosti pomohou k lepšímu pochopení našich zákazníků, abychom jim mohli co nejlépe pomoci.

Poznali jsme rod Thurn-Taxis

Po školení a výborné večeři jsme se vydali na soukromou večerní prohlídku zámku Loučeň. Průvodkyní nám byla dobově oblečená hraběnka, která nás provedla zámkem osvětleným pouze svíčkami, povyprávěla nám o historii a nechala nás nahlédnout do budoucnosti.

Před zámkem jsme si pak pro naše obchodníky připravili krátkou soutěž v labyrintech. Tři týmy tak musely projít tři různé labyrinty. Ve světelném si soutěžící vyzkoušeli spolupráci a vzájemnou důvěru, když museli vybraného jedince provést poslepu pouze pomocí slov celým bludištěm. Druhý labyrint se zaměřil na znalost České republiky – tým musel v bludišti nalézt 14 malovaných kartiček, poznat, který kraj zobrazují, a zamalovat polohu do plánku. V posledním bludišti šlo především o znalost firmy. Nalezením a zodpovězením 11 kartiček týmy poskládaly dohromady křížovku, jejíž tajenka nás nejlépe charakterizuje – ORIGINALITA.

Zhodnotili jsme další měsíc

Následující den jsme po vydatné snídaní měli pravidelnou měsíční obchodnickou poradu. Zhodnotili jsme společně říjen, nastavili cíle na měsíc listopad a zaměřili se na konkrétní záležitosti, které je třeba vylepšit.

Kolem a kolem jsme ty dva dny na Loučni využili na maximum. Naučili jsme se zase něco nového, vyrazili jsme za kulturou i soutěží a ještě jsme uskutečnili poradu. A co náš čeká dál? Když situace dovolí, tak zcela určitě vánoční porada!CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram