Pozvánka na veletrh do Ostravy

24. 02. 2020Novinky, Výstavy a křty

 Naše knihy „z nebe“ a ručně malované mapy ukazují JEDINEČNÝ POHLED NA KRAJINU. Letos je přijedeme představit i do Ostravy, kde se v areálu Černá louka koná Veletrh cestovního ruchu DOVOLENÁ a zároveň Knižní festival Ostrava.

Nakupte ve speciální veletržní akci

Náš výstavní stánek č. 505 naleznete v 2. patře Pavilonu A v areálu Černá louka. Na veletrhu budeme v pátek 28. 2. i v sobotu 29. 2.  od 10.00 do 18.00.

Jedna vstupenka platí pro oba veletrhy. Plánek veletržního pavilonu

A na co se můžete těšit? Přivezeme Vám všechny aktuální tituly z edice knih Česko z nebe včetně populární 101+101 leteckých pohledů na Česko a Slovensko. I zájemci o naše malované mapy si přijdou na své. Jako na každém veletrhu, i zde budete moci nakoupit ve speciální veletržní akci jako je 1+1 kniha zdarma a nebo 2+1 mapa zdarma.

Soutěž o knihy

A protože jsou veletrhy o cestování a o knihách a my budeme mít stánek plný knih „z nebe“, připravili jsme pro každého návštěvníka našeho stánku soutěž právě o knihy.
Každý, kdo správně odpoví na soutěžní otázku bude zařazen do slosování o knihu Ostravsko z nebe z naší edice Česko z nebe. Losovat budeme každý den.
Soutěžní otázka: Kde na Ostravsku můžete nalézt moře?

Pokud se nedostanete k nám na veletržní stánek do Ostravy, můžete využít akci v našem e-shopu – ke každému nákupu knih získáváte automaticky knihu OSTRAVSKO Z NEBE zdarma.

Tak se za námi stavte u našeho stánku, budeme se těšit.

 

Plánek veletržního pavilonu

Pin It on Pinterest

Share This