Poznejte svoji obec díky turistické mapě katastru

1. 11. 2021KČT, Novinky

Máte rádi turistické mapy KČT a plánujete si podle nich výlety po okolí? Chtěli byste si detailně projít i svoji obec, ale nenašli jste dostatečně detailní mapu, která by vám v tom pomohla? Nezoufejte! Nově totiž nabízíme vytvoření turistické mapy katastru obce.

Tato turistická mapa má podklad, který znáte u map od Klubu českých turistů. Nechybí na ní tedy základní kartografické popisy a trasy, navíc se můžete těšit i na zvýraznění významných a důležitých míst, turistické a cyklotrasy či naučné chodníky. Součástí každé mapy, kterou pro vás připravujeme, je i povídání o obci a její fotografie. Samozřejmostí je pak i online verze mapy, kterou můžete umístit na své webové stránky.

Turistická mapa KČT katastru obce

Varianty provedení mapy

Mapu od nás obdržíte vždy na plastové tabuli o rozměru 150 x 100 cm, kterou si můžete umístit na stěnu obecního úřadu či do stávajícího stojanu. Pro zájemce ale nabízíme také dřevěný stojan pro venkovní použití. Stačí tak jen najít to pravé místo a stojan umístit. Pokud se vám zdá jedna tabule málo, můžete si přiobjednat i reprodukci mapy a to na plastové nebo hliníkové tabuli.

Rádi byste mapu měli i v papírové podobě? Není problém, turistické mapy skládané jsou vhodné do každého batůžku, zatímco trhací mapy ve formátu A3 se hodí na informační centra i obecní úřady.

Turistická mapa KČT katastru obce - varianty provedení
Mapa katastru obce

Jsme tu pro Vás

Chceme, aby Vám výsledná mapa a prezentace v ní přinesla užitek a spousty spokojených turistů.

Aktuálně připravujeme tyto mapy pro Královéhradecký kraj a pokud máte zájem o mapu nebo potřebujete další informace, kontaktujte naši regionální projektovou manažerku  Mgr. Kateřinu Pourovou. Můžete ji kontaktovat na telefonním čísle +420 604 180 134 a nebo prostřednictvím e-mailu a domluvit si termín schůzky.

Nebo vyplňte jednoduchý poptávkový formulář a my se Vám ozveme.

Kateřina Pourová

Pin It on Pinterest

Share This