CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Povídali jsme si o Vyškovsku

10. prosince 2019

První prosincové pondělí se přihlásilo o slovo nevlídným mrazivým počasím. To nás ale neodradilo od toho, abychom se vydali do Knihovny Karla Dvořáčka ve Vyškově, kde jsme si s návštěvníky užili příjemný podvečer.

Beseda o knize Vyškovsko z nebe, leteckém fotografování, ale i o tomto krásném regionu začala chvilku po 16.30. Moderátorem byl ředitel knihovny Pavel Klvač, za CBS Nakladatelství promluvili obchodní ředitelka Blanka Imramovská a spoluautor knihy Tibor Skalka.

Debatovalo se o tom, jaké krásy skýtá region Vyškovska, jak si Tibor Skalka užil několik měsíců putování touto krajinou, ale i jak vznikají fotografie pro knihu jako je právě Vyškovsko z nebe. Dokonce ani návštěvníci nás nešetřili a ptali se na nejrůznější otázky. Díky tomu se také dozvěděli, jak vypadalo několikaminutové fotografování Prahy a nebo proč se jednomu ze starostů nelíbila fotografie s hejnem ptáků na poli.

A jelikož se Vánoce blíží, pro přítomné jsme si připravili i prodejní akci 1+1 zdarma na všechny tituly, které se nám podařilo přivést. Nebylo ale žádným překvapením, že největší zájem byl o právě diskutované Vyškovsko z nebe.

Po zhruba hodince živé diskuze jsme přistoupili k samotnému křtu. Kmotrem knihy Vyškovsko z nebe se stal předseda správní rady Nadačního fondu STUDENT Ing. Aleš Šilhánek. Společně jsme popřáli knize jen to nejlepší, slavnostně ji pokřtili sektem a připili jí na zdraví. Pan Šilhánek se nám do knihy ještě podepsal a celá akce tak byla ukončena. Několika zájemcům se autor Tibor Skalka podepsal do knihy a všichni jsme vyrazili směrem do svých domovů.

 

Pokud jste nás na křtu nezastihli a kniha se vám líbí, můžete si ji koupit na našem e-shopu, nyní ve speciální Vánoční akci 1+1 zdarma.
Tak neváhejte.CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram