Reklama zdarma pro ubytovací zařízení

Současná situace nejvíce a nejrychleji zasáhla hotely, penzióny a další poskytovatele ubytování, kteří museli den ze dne zavřít.

Proto v letošních projektech poskytneme těmto ubytovacím zařízením speciální malou reklamu v připravovaných regionálních knihách leteckých fotografiích a malovaných mapách zdarma. Reklama bude obsahovat fotografii a kontaktní údaje ubytovacího zařízení v rozsahu 1/8 strany v knize nebo polovinu prezentace typu C v mapě.

Naše aktuální projekty z edice Česko z nebe a další informace o knihách leteckých fotografiích najdete na stránce Česko z nebeV knihách a mapách bude pro tyto prezentace vyhrazená speciální sekce, která bude zároveň i jakýmsi mementem krizovému roku 2020.

Pokud máte zájem o tuto reklamu zdarma, vyplňte formulář níže.

Další informace Vám sdělí naše koordinátorka projektů Ing. Gabriela Novotná: .

Ukázka prezentací zdarma v knize

Prezentace do knih z edice Česko z nebe zdarma

Pozn.: Musíme dodržet výrobní možnosti knih a map, proto si vyhrazujeme  právo stanovit počet a podobu těchto reklam v dané knize. Chceme vyhovět všem ubytovacím zařízením, ale v případě nutnosti upřednostníme ty objednávky, které dostaneme dříve.

Pomoc v době koronakrize – reklama Vašeho ubytovacího zařízení v knihách a mapách CBS Nakladatelství zdarma

Pro správné objednání reklamy je nutné vyplnit tento formulář.

Jako úplně první musíte vybrat okres, ve kterém se nachází Vaše ubytovací zařízení. Pokud jste „svůj“ okres v seznamu nenašli, znamená to, že v něm tento rok nepřipravujeme žádný projekt a reklamu zdarma Vám nemůžeme poskytnout.


Maximálně 5 MB / jedna fotografie.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů a VOP CBS Nakladatelství s.r.o.*V případě technických problémů s odesláním, prosím kontaktujte technickou podporu:

Korespondenční adresy

CBS Nakladatelství s. r. o.
Vodní 1972, 760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.
Vodní 1972, 760 01 Zlín
Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Rychlý kontakt

+420 774 479 544

www.cbs-cesko.cz
www.malovane-mapy.cz
www.ceskoznebe.cz