Žádné produkty v košíku.

Děláme radost všem generacím

20. prosince 2019

[et_pb_section fb_built="1" _builder_version="3.27.2"][et_pb_row _builder_version="3.27.2"][et_pb_column type="4_4" _builder_version="3.27.2"][et_pb_text _builder_version="4.0.9" hover_enabled="0"]

Našim posláním je přinášet lidem jedinečný pohled na naši krásnou zemi. Ukazovat známá místa netradičním pohledem "z nebe". Snad každý si v našich knihách najde své oblíbené místo, své milované město, památku nebo kopec, který rád navštěvuje. Ne každý má ale možnost se na tyto místa vracet.

Proto jsme se rozhodli obdarovat babičky a dědečky v domovech seniorů právě našimi knihami z edice Česko z nebe. Aby alespoň na fotografiích mohli navštívit svá milovaná místa, zavzpomínat, nebo se podívat tam, kde ještě nebyli.

Výběr titulů z edice Česko z nebe tak postupně putuje do více než 90 domovů pro seniory. Celkem jim posíláme 1 760 kusů knih.

[/et_pb_text][et_pb_image src="https://www.cbs-cesko.cz/wp-content/uploads/2019/12/knihy-DD-scaled.jpg" _builder_version="4.0.9" border_width_all="1px" border_color_all="#000000"][/et_pb_image][et_pb_text _builder_version="4.0.9"]

To, že knihy dělají radost, dokazují i milé zprávy, které od domovů dostáváme, například z Domova pro seniory v Luhačovicích, kde "jsou dojatí a přímo unešení z našich fotografií v knihách a všechny si chtějí napřed prolistovat zaměstnanci, v klidu se pokochat a následně je využívat k aktivizaci svých klientů. Něco tak krásného prý ještě neviděli."

Další milé zprávy:

Vážení,

dovolte mi, abych Vám moc poděkovala za knižní dar pro naše klienty. Publikace jsou opravdu nádherné a já věřím, že je naši klienti ocení.

Přeji Vám krásné svátky a šťastný nový rok 2020

S pozdravem

Ing. Michaela Procházková, ředitelka

Domov pro seniory Lukov

 

Pěkný den,

vážíme si Vašeho daru, který bude sloužit klientům našeho Alzheimercentra ve Zlíně.

Zároveň bychom Vám rádi popřáli krásné Vánoce a do nového roku hodně sil a optimismu.

Pavla Staňková, ředitelka 

Alzheimercentrum Zlín

Jsme moc rádi, že můžeme udělat tento dobrý skutek, díky kterému naše knihy prozáří den nejen mnoha seniorům, ale i lidem, kteří o ně pečují. 

I vy si můžete naše knihy prolistovat a najít v nich své oblíbené místo pohledem z nebe. Pokud je ještě nemáte doma, využijte online listovače knih v našem e-shopu

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Korespondenční adresy

CBS Nakladatelství s. r. o.
Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556,
530 02 Pardubice
Česká republika

+420 774 479 544

© 2019 – 2023 CBS spol, s.r.o.
chevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram