Žádné produkty v košíku.

Podpořili jsme přednášku leteckého akrobata Martina Šonky

16. února 2023

Ve středu 15.2. 2023 od 17:00 do 19:00 hodin proběhla v Baťově institutu ve Zlíně přednáška akrobatického pilota vzdušných sil AČR Martina Šonky, kterou jsme podpořili našimi krásnými leteckými knihami.

Každý z účastníků od nás obdržel balíček, ve kterém se objevila regionální letecká kniha, časopis a skládaná mapa. A nás velmi potěšilo jakou radost jsme tím udělali.

Přednášku jsme zahájili křtem

Před zahájením přednášky, kterou uváděl pan Jakub Štefek, jsme dostali prostor pro křest naší krásné nové letecké knihy – Luhačovské Zálesí z nebe a pro představení naší firmy.

Pár slov si tedy nejprve vzal přímo pan Milan Paprčka a představil nás. Poté už následoval samotný křest, který z naší strany doplnila kromě pana Paprčky také autorka Radka Srněnská a personální ředitelka Pavla Zayats. Kmotrem knihy se stal nejen pan Šonka, ale i pilotka a autorka pořadu S ženskou za kniplem paní Eva Stejskalová a Zlínský hejtman pan Radim Holiš.

Velmi Vám děkujeme.

Křest knihy Luhačovské Zálesí z nebe na přednášce Martina Šonky - foto Pavel Hon
Křest knihy Luhačovské Zálesí z nebe na přednášce Martina Šonky - foto Pavel Hon

Následoval rozhovor s pilotem Šonkou

Následující dvě hodiny byly věnované rozvoru s panem Martinem Šonkou, kde bylo možné dozvědět se zajímavosti o tom, jaký sám je. Od jeho dětství, po fakta, která ho přivedla k samotnému letectví. Celý svůj životní příběh zakončil videi z jeho akrobatických letů, prostorem pro otázky, závěrečnou autogramiádou a focením s fanoušky.

Křest knihy Luhačovské Zálesí z nebe na přednášce Martina Šonky - foto Pavel Hon
Přednáška akrobatického pilota Martina Šonky ve Zlíně - foto Pavel Hon

I my jsme využili prostoru po ukončení přednášky

Během autogramiády pana Šonky probíhal i prodej našich leteckých knih, kde nechybělo samotné Luhačovské Zálesí, ale i třeba Česko z nebe.

Jsme rádi, že jsme byli partnery takové krásné akce a na opětovné setkání s panem Šonkou se budeme těšit již brzy na Aviatické pouti v Pardubicích – 27. - 28. května 2023, kam Vás zároveň srdečně zveme.

Korespondenční adresy

CBS Nakladatelství s. r. o.
Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556,
530 02 Pardubice
Česká republika

+420 774 479 544

© 2019 – 2023 CBS spol, s.r.o.
chevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram