CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Plzeň se představí čtenářům z pohledu ptáků

22. března 2023

Starostové, ředitelé škol a firem, podnikatelé, chcete být připraveni na jakoukoliv důležitou návštěvu či společenskou událost? Mít v záloze dárek, který potěší a neupadne do zapomnění?

Velikým strašákem každého podnikatele, ředitele či marketéra je hledání zajímavých a hodnotných dárků za přijatelnou cenu. A přesně proto přicházíme my, abychom tohoto strašáka pokořili a ulehčili vám práci. Díky právě připravované knize leteckých fotografií Plzeň a okolí z nebe vás už nic nepřekvapí!

Vystupte z řady s originálním dárkem

Jestli jste unavení ze stále se opakujících dárků pro vaše občany, jubilanty, zastupitele, zaměstnance či žáky vaší školy, máme pro vás jednoduché a především zajímavé řešení. Překvapte své okolí originální knihou leteckých fotografií regionu, který tak dobře znají. Připravovaná kniha Plzeň a okolí z nebe má mnoho co nabídnout.

Proleťte se nad Plzní a jejím okolím

Na více jak sto stranách pro vás připravujeme nevšední pohledy na známá města a obce, ale i zapomenutá zákoutí. Těšit se můžete na město Plzeň včetně všech jejích městských částí, stejně tak jako na Starý Plzenec, Šťáhlavy, Nezvěstice či Chválenice.

Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií Plzeň a okolí z nebe

Dostanete se do povědomí široké veřejnosti

Právě takovou formu propagace vám nabízíme. Největším benefitem jsou totiž poutavé články o vás v našich leteckých knihách zpracované nenásilnou a příjemnou formou. K tomu nám pomáhá tým šikovných textařů pod vedením Radky Srněnské. Nemusíte se tak bát, že po vás budeme chtít spisovatelský talent. Bohatě postačí, když nám prozradíte, co je u vás zajímavého a jedinečného, o čem se musí dozvědět všichni čtenáři knihy.

Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií Plzeň a okolí z nebe
Zámek Blansko

Plzeňské krásy si užijí i zahraniční čtenáři

Je pro nás zcela přirozené tvořit knihy v českém jazyce, stejně jako v anglickém. Se správností překladů nám pomáhá jazyková agentura Skřivánek s více jak 25 lety zkušeností. Pokud si budete přát svoji prezentaci i v jiném jazyce, u Skřívánka se o to postarají.

Budeme vás informovat, v jaké fázi se kniha nachází

Abyste byli v obraze a byli si jistí, že všechno běží tak, jak má, bude s vámi v kontaktu naše koordinátorka projektu. Ta vám bude pravidelně posílat e-maily o tom, v jaké fázi výroby se kniha nachází, kdy bude třeba odsouhlasit podobu vaší prezentace a kdy vám knihu doveze náš rozvozce.

Jak může vypadat Vaše prezentace? Podívejte se na ukázky z již vydaných knih

Ukázka prezentace z knih z edice Česko z nebe

Z letadla jsme už nafotili prakticky celou Českou republiku – podívejte se sami

Vydané knihy z edice Česko z nebe
Vydané knihy edice Česko z nebe - možnost online prolistování

Originální dárek si pochvalují starostové a ředitelé z celé České republiky

Moravský Krumlov a okolí z nebe
Rád bych touto cestou moc poděkoval všem členům z CBS Nakladatelství Zlín za přípravu a realizaci krásné, fotografické knihy Moravského Krumlova a okolí. Vysoká úroveň profesionality, péče o zákazníka a výborná komunikace byla skvělým základem pro naši spolupráci. Kniha Moravský Krumlov a okolí z nebe je tak jedinečným a originálním dárkem pro každého, kdo by rád poznal okolí Moravského Krumlova. Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Tomáš Pakosta, vedoucí vinařství Víno Perk, Agrodružstvo Miroslav

Hranice a okolí z nebe
Co se týká marketingu Dakru, tak nikdy nebudeme mít možnosti jako třeba Coca-Cola a na začátku jsem si nebyl jistý, jestli vydání knihy vedení firmy podpoří. Jsem rád, že Hranice z nebe máme, protože všichni, kdo to viděli, tak si knihu oblíbili a najdou tam svá oblíbená místa nebo tipy na další výlety. Jde vidět, že to děláte dobře. Máte to dobře nastavené (kvalita knihy, forma propagace firem i cena) = fandím Vám.

Marek Dančák, bc., prodej ve firmě DAKR spol. s r.o.
Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií Plzeň a okolí z nebe
Sloupsko-šošůvské jeskyně

Jistě si nyní říkáte, že to zní hezky, ale kolik to stojí?

Nebojte, nebudeme po vás chtít miliony a ani statisíce korun.

Kniha leteckých fotografií Plzeň a okolí z nebe společně s článkem o vás vyjde na pouhých 429,- Kč bez DPH v rámci balíčků. Za tuto cenu se stanete součástí nádherné knihy, získáte hodnotný dárek pro vaše občany či zaměstnance, budete se propagovat zajímavým způsobem a to vše prakticky bez práce.

Po vydání nabízíme knihy našim zákazníkům na e-shopu za 699,- Kč bez možnosti vlastní prezentace a jakýchkoliv úprav.

Zapojení se do projektu tak přináší mnoho nesporných výhod!

Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií Plzeň a okolí z nebe

Umíme splnit i ta největší přání

Pro partnera, který chce mít něco speciálního, nabízíme knihu Plzeň a okolí z nebe upravenou na míru podle vašich přání. Můžete si tak vybrat, jak bude vypadat obálka vaší knihy, jakou bude mít barvu a fotografii, vložit své vlastní věnování a také vlastní úvodní slovo.

Spojte se s naší projektovou manažerkou

Projekt Plzeň a okolí z nebe startuje právě v těchto dnech. Pokud jste z tohoto regionu a kniha vás zaujala, ozvěte se nám!

Kniha má navíc omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s naší regionální projektovou manažerkou. Ing. Magdalena Tomášková vám je k dispozici na telefonním čísle +420 775 608 203i na e-mailu tomaskova@cbs-cesko.cz.

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se vám ozveme sami.

Ing. Magdalena Tomášková


CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram