CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Špunty létaly vzduchem – Orlickoústecko pokřtěno!

26. září 2019

V pořadí již 31. titul Orlickoústecko z nebe se dočkala svého uvedení do knižního světa. A kde jinde jsme mohli knihu pokřtít než v Letohradu na krásné charitativní akci Běháme pro…
 

Od brzkého odpoledne bylo Václavské náměstí zaplněné dětmi a nadšenými sportovci, kteří přišli přispět na projekt domácího hospice ALFA – OMEGA. Běhu se zúčastnilo celkem 294 sportovců a vybralo se 20 243,- Kč.

Náš tým dorazil po druhé hodině, připravili jsme stánek i knihy a čekali na zvědavé návštěvníky. Netrvalo dlouho a prodejní akce 1+1 zdarma přilákala první čtenáře. Jak program plynul, zmenšoval se i počet knih na našem stole. Rychlostí blesku mizelo právě křtěné Orlickoústecko a Česko z nebe. V průběhu odpoledne se mezi dětmi navíc rozkřiklo, že jsme přivezli nafukovací balonky a tak jsme měli u stolu fronty dvě – jednu na knihy a jednu právě na balonky.

Přesně v 17 hodin moderátor akce přizval k našemu stánku starostu Letohradu Petra Fialu a kmotra knihy Pavla Tacla. Ti společně s naším regionálním projektovým manažerem Standou Duplinským krátce pohovořili o knize, popřáli jí to nejlepší a slavnostně ji polili lahví sektu. Poté ještě pokřtěný výtisk podepsali.

Po zbytek odpoledne si návštěvníci mohli prohlédnout modely letadel, hasičské auto či si poslechnout hudební skupinu PLUS MÍNUS.

Počasí nám i všem přítomným přálo, na náměstí vládla pohodová atmosféra a tak jsme si všichni tento den užili.

Pokud knihu Orlickoústecko z nebe ještě nemáte doma, můžete si ji koupit na našem e-shopu.

 

O tom, že se akce i kniha vydařila, svědčí i milá zpráva, kterou jsme po akci dostali od starosty města Letohrad Petra Fialy:

"Dobrý den,

děkuji za včerejší příjemný křest knihy Orlickoústecko z nebe. Doufám, že se v Letohradě líbilo i vám 😊

Knihu považuji za velmi vydařenou a všem, se kterými jsem hovořil a mohli v ní zalistovat, se velmi líbí. Osobně ji považuji za krásný prezent z našeho regionu. Jedinou vadou na kráse je snad zatoulaná fotografie, nepatřící k Lanškrounu. Skutečnost, že je vaše edice knih z nebe vydařená určitě potvrdili i návštěvníci naší akce Běháme pro…, kteří v rámci prezentace a křtu Orlickoústecka z nebe Váš stánek navštívili. O úspěchu knih svědčí i poměrně dost účastníků akce, kteří využili vaši nabídku k zakoupení knihy 1+1 zdarma.

Myslím, že se včerejší křest vydařil, zapadl krásně do konceptu celé akce, které se účastnily stovky lidí. Snad máte stejné pocity i vy.

Vím, že se taková kniha nerodí snadno. A tak přeji všem jejím tvůrcům pevné nervy a hodně energie do další tvorby. Vidět krásy naší země, regionů, obcí a měst z ptačí perspektivy, je pro mnohé opravdovým pohlazením po duši.

Ať se vám daří,

Petr Fiala
starosta města Letohrad"CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram