Česko z nebe Exclusive

Česko z nebe Exclusive

Reprezentativní kniha v luxusním provedení

Na 230 stranách čtenář uvidí ty nejkrásnější letecké záběry na přírodní i architektonické zajímavosti z celé ČR, dozví se jaké jsou české státní symboly a přečte si příběh Česka. A to v šesti jazycích!

Vyškovsko z nebe

SKU 978-80-88259-50-3
499 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu

Kniha leteckých fotografií okresu Vyškov

Česko z nebe

Vyškovsko je trochu jiné, než jsou ostatní části Jihomoravského kraje. Třetinu území zaujímá vojenský prostor, ale ta zbývající část je zvláštní, je nádherná, je pro mnohé překvapivá. Při jízdě autem toho na Vyškovsku moc neobjevíte, ale stačí vzlétnout a ukáže se vám rozmanitý region.

Uvidíte město Vyškov a v něm historii, rozlehlost a život, uvidíte Opatovice, dinosaury, o kus dál Slavkov s jeho bojištěm a v dáli možná Napoleona, bučovický zámek, větrné mlýny, zvlněnou Drahanskou vrchovinu, rozlehlé Ivanovicko, spoustu hradů, zámků a úžasných kostelů, nebo přírodní úkazy. Jen si prolistujte knihou sami a obdivujte. Vyškovsko je fajn.

Prolistujte si knihu online

Prolistujte online

Věříme, milí čtenáři, že tyto pohledy ve vás zanechají stejný zážitek jako letci, kterému bylo dopřáno vidět regionVyškovska z malého letadla. Kniha vznikla i díky partnerům, kteří tento projekt podpořili a o kterých si můžete přečíst v druhé části knihy.

Kniha potěší každého milovníka Vyškovska, ať už "místního" nebo zahraničního turistu, který se do Česka rád vrací nebo toho, kdo teprve krásy naší země teprve objevuje. Může být také svědkem dnešní podoby regionu, ke kterému se budeme po několika letech vracet a vzpomínat.

Popisky fotografií a texty v knize jsou ve dvou jazycích - v českém a anglickém.

Knihu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín.

Pro koupi většího množství knih je možné dohodnout množstevní slevu na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This