Česko z nebe Exclusive

Česko z nebe Exclusive

Reprezentativní kniha v luxusním provedení

Na 230 stranách čtenář uvidí ty nejkrásnější letecké záběry na přírodní i architektonické zajímavosti z celé ČR, dozví se jaké jsou české státní symboly a přečte si příběh Česka. A to v šesti jazycích!

Tekov z neba 2. vydání

SKU 9788081441639
499 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu

Poznejte kraj slunce, vinic a úžasných památek z pohledu orla, který táhne z Tater až po širé pole. Poznejte region Tekov z nebe.

"Tekov zo zeme veľmi dobre poznám ako kraj krásnych krojov, dobrého vína a asi najstarších pamiatok Slovenska. Od roku 2008 nad ním aj pravidelne lietam ako pilot a ukázal sa mi zase z iného pohľadu. Z Očovej kľučkujem úzkym údolím Hrona, aby som potom vyletel nad šíru rovinu. Nikde som nepocítil malebnosť jesene tak, ako v lesoch okolo Slovenskej brány. Nikde inde som nevidel červené jazero tvorené vinohradom. Nikdy by som nepovedal, že atómová elektráreň môže byť pekná. Táto kniha uchováva moje emócie z niekoľkých rokov lietania nad týmto regiónom. Ďakujem ti za to, Tekov" pilot a autor Milan Paprčka

Kniha Tekov z neba vám dovolí nahlédnout na všechno krásné od Kremnice, malebného města mincí přes Havraniu skalu, Gýmeš a Revište až po vinice v Radave.

Užijte si to spolu s námi.


PROLISTUJTE SI KNIHU ONLINE

Knihu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín.

Pro koupi většího množství knih je možné dohodnout množstevní slevu na na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This