Mapyčka

OBLEČ SE DO MAPY!

 

Funkční, rychleschnoucí a příjemné na nošení

MAPYČKA

 

Bloudit prstem po mapě teď bude mnohem zábavnější 🙂

 

Prostějovsko z nebe

978-80-88259-36-7
499 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
ISBN: 978-80-88259-36-7
Značka: Edice Česko z nebe
Autoři: Milan Paprčka, Martina Grznárová, DiS
Autoři fotografií: CBS Flying team (Milan Paprčka, Matúš Krajňák, Bc. Simona Nádašiová, Ing. Jakub Chovan, Ondřej Javořík), Michal Šteflovič
Autoři textů: Radka Srněnská, Martina Grznárová DiS.
Rok vydání: 2019
Vydání: 1. vydání
Rozměr: 25,2 x 17,1 cm
Počet stran: 112
Vazba: Pevná
Země: Česká republika
Kraj: Olomoucký kraj

Kniha leteckých fotografií okresu Prostějov

Česko z nebe

Kniha Prostějovsko z nebe vznikla jako další střípek do knižní edice Česko z nebe, v níž přibližujeme jednotlivé české regiony pohledem letce. Obzvláště Prostějovsko, které postrádá hory a kopce s dalekými výhledy do krajiny, je vděčným objektem fotografů z nebe.
Prostřednictvím této knihy se proletíte nejen nad rozhlednou na Velkém Kosíři, ale shlédnete i na historické centrum Prostějova, zámky Plumlov, Vřesovice, Nezamyslice nebo Čechy pod Kosířem. Můžete posoudit, jak vypadá shora propojení historického cukrovaru ve Vrbátkách s tím moderním. Anebo vás okouzlí různorodost tvarů zemědělské krajiny ve spojení s rybníky.

Věříme, milí čtenáři, že tyto pohledy ve vás zanechají stejný zážitek jako letci, kterému bylo dopřáno vidět region Prostějovska z malého letadla. Kniha vznikla i díky partnerům, kteří tento projekt podpořili a o kterých si můžete přečíst v druhé části knihy.

Kniha potěší každého milovníka Prostějovska, ať už "místního" nebo zahraničního turistu, který se do Česka rád vrací nebo toho, kdo teprve krásy naší země teprve objevuje.
Popisky fotografií a texty v knize jsou ve dvou jazycích - v českém a anglickém.


PROLISTUJTE SI KNIHU ONLINE

Prolistovat online

Knihu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín.

Pro koupi většího množství knih je možné dohodnout množstevní slevu na na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This