Česko z nebe Exclusive

Česko z nebe Exclusive

Reprezentativní kniha v luxusním provedení

Na 230 stranách čtenář uvidí ty nejkrásnější letecké záběry na přírodní i architektonické zajímavosti z celé ČR, dozví se jaké jsou české státní symboly a přečte si příběh Česka. A to v šesti jazycích!

Prachaticko z nebe

SKU 978-80-88259-57-2
499 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu

Kniha leteckých fotografií okresu Prachatice

Česko z nebe

Vítejte v kraji zelených lesů protkaných sítí horských potoků a zlatonosných řek, v kraji šumavských plání, dalekých výhledů, památných měst a jedinečných lidových tradic. V kraji legendární Zlaté stezky, po níž do naší země putovalo bohatství nad zlato cennější – sůl.


To je Prachaticko, které se rozprostírá na území Šumavy a Pošumaví. Čekají vás voňavé lesy a louky, údolí ztracená na konci světa, bezedné slatiny a rozlehlé pláně, ledovcová jezera. Čeká vás řeka Vltava, která se vine touto krajinou, větví se do množství ramen a vedlejších toků, čekají vás půvabná města Prachatice, Vimperk nebo Husinec.

Prachaticko, to je také naprosto výjimečná lidová architektura. Po staletí tady vedle sebe žili obyvatelé české a německé národnosti, do zvyků, tradic i stavitelství se promítly slovanské i germánské prvky. Proto se zde můžeme kochat krásou mohutných roubených alpských dvorců, statky vystavěnými ve stylu selského baroka lidovým umělcem Jakubem Bursou, ale i obílenými chaloupkami schoulenými uprostřed zahrádek.

Prachaticko je velmi rozmanitou oblastí. Prohlédněte si tento pohádkový kraj očima ptáků a pilotů a nechte se pohltit jeho neobyčejnou atmosférou. Jste vítáni.


Věříme, milí čtenáři, že tyto pohledy ve vás zanechají stejný zážitek jako letci, kterému bylo dopřáno vidět region Prachaticka z malého letadla. Kniha vznikla i díky partnerům, kteří tento projekt podpořili a o kterých si můžete přečíst v druhé části knihy.


Kniha potěší každého milovníka Prachaticka, ať už "místního" nebo zahraničního turistu, který se do Česka rád vrací nebo toho, kdo teprve krásy naší země teprve objevuje. Může být také svědkem dnešní podoby regionu, ke kterému se budeme po několika letech vracet a vzpomínat.

Popisky fotografií a texty v knize jsou ve třech jazycích - v českém, anglickém a německém.


PROLISTUJTE SI KNIHU ONLINE

Prachaticko z nebe - prolistovat online


Knihu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín.

Pro koupi většího množství knih je možné dohodnout množstevní slevu na na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This