TORNÁDO NA MORAVĚ očima přímých svědků

Tornádo na Moravě očima přímých svědků

Kniha vychází přesně rok po ničivé události a je důkazem odhodlání a vzájemné lidské pomoci. Obsahuje dojímavé příběhy místních obyvatel, ale nepropaguje lidské neštěstí a katastrofu.

Oslavuje naději a úžasnou sílu lidského ducha.

Pezinsko a Senecko z neba

SKU 9788081441615
349 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
Pezinsko a Senecko - region vody, vína a úrodných polí.

Zakroužit si nad Červený Kámen? Prohlédnout pláže na Seneckých jezerech? Zaletět si do Modré? S touto knihou se vám to podaří, najdete zde letecké fotografie z celého regionu.

Pezinok a Senec jsou vstupními body do řízené oblasti Letiště M. R. Štefánika. Z pohledu pilota jsou to frekventovanější místa jako centrum Bratislavy.


„Lietať a fotografovať v okolí týchto miest znamenalo neustálu komunikáciu s riadiacim pracovníkom na veži a občasné uhýbanie sa malým aj veľkým lietadlám, ktoré často vzlietajú alebo pristávajú v Bratislave. Ponad senecký a pezinský región som lietal niekoľko rokov, raz ako pilot, inokedy ako fotograf,“ říká autor Milan Paprčka.

Zachytili jsme Senecké jezera jakoby Tahiti, barevnou podzim na vinicích v Malých Karpatech nebo zdokumentovali neustálou výstavbu v okolních obcích. Mnohokrát jsme létali v silném větru, protože po přechodu fronty bývá nejlepší počasí. Mnohokrát v úmorných vedrech, které zde v létě vládnou.

Pezinsko a Senecko jsou nádherné oblasti a věříme, že letecké fotografie to jen potvrdí.


PROLISTUJTE SI KNIHU ONLINE

Knihu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín.

Pro koupi většího množství knih je možné dohodnout množstevní slevu na na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This