Mapyčka

OBLEČ SE DO MAPY!

 

Funkční, rychleschnoucí a příjemné na nošení

MAPYČKA

 

Bloudit prstem po mapě teď bude mnohem zábavnější 🙂

 

Partizánske a okolie z neba

9788081442131
629 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
ISBN: 9788081442131
Značka: Edice Slovensko z neba
Autoři: Bohuš Schwarzbacher, Jakub Chovan, Miroslava Osvaldová
Rok vydání: 2019
Vydání: 1. vydání
Rozměr: 25,2 x 17,1 cm
Počet stran: 142
Jazyk: slovenský, anglický
Vazba: pevná
Země: Slovenská republika
Věděli jste, že Partyzánské je dvacáté nejmladší město na Slovensku? Svůj statut města získali v listopadu 1948 ještě pod názvem Baťovany.

Ten zároveň napovídá, čemu vděčí za svůj vznik. Není to nic menšího než celosvětově známá a slavná obuvnická značka Tomáše Bati. Historie spojená s firmou Baťa napovídá, že Partyzánské je výjimečné svojí architekturou a unikátní pohled na toto město vám nabízí právě tato kniha. Kromě typických baťovských domků v Partyzánském se podíváme i na okolní obce a ukážeme vám krásu přírody na netradičních záběrech "shora".

Jak říká autor knihy Matej Schwarzbacher: „Celý region je poměrně bohatý na podmanivé starobylé kostelíky či pompézní zámečky. Jeden z nich dokonce odkazuje na život a dílo jednoho z největších světových literárních velikánů AS Puškina. V samotném Partyzánském se ukrývá fascinující příběh světoznámé firmy Baťa. Tak tedy, nasaďte si s námi toulavé boty... nebo spíše toulavá křídla a přeleťte přes tento krásný kraj. Pozorné oči našich fotografů ho dokázaly zachytit opravdu netradičním způsobem."
Inspirujte se a zavítejte do Partyzánského a okolí!


PROLISTOVAT KNIHU ONLINE

Knihu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín.

Pro koupi většího množství knih je možné dohodnout množstevní slevu na na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This