Česko z nebe Exclusive

Česko z nebe Exclusive

Reprezentativní kniha v luxusním provedení

Na 230 stranách čtenář uvidí ty nejkrásnější letecké záběry na přírodní i architektonické zajímavosti z celé ČR, dozví se jaké jsou české státní symboly a přečte si příběh Česka. A to v šesti jazycích!

Pardubicko

SKU MM00089
60 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu

Ručně malovaná mapa regionu Pardubicko

Malované mapy

Ručně malovaná mapa, ve které najdete malované objekty, které stojí na Pardubicku za návštěvu. Milujete perník a koně? Pak jste tady správně.

Univerzitní město Pardubice na soutoku řek Labe a Chrudimky má návštěvníkům opravdu co nabídnout. Krásné historické centrum, zámek, kde sídlí Východočeské muzeum, Letecké muzeum Jana Kašpara, Gočárovy automatické mlýny nebo dostihové závodiště, kde se běhá Velká pardubická.

Za návštěvu určitě stojí hrad Kunětická hora, Muzeum Emila Holuba v Holicích nebo barokní zámek Choltice či rozhledna Barborka.

Další zajímavosti vám pomůže objevit ručně malované mapa Pardubicka, která zobrazuje dominanty podle reálné podoby. Orientace v této mapě je mnohem snadnější než v klasické mapě, ale stále si zachovává její přesnost. Jsou zde zakresleny všechny pěší i vybrané cyklistické trasy, naučné stezky, čísla cest a jiné potřebné údaje. Korekturu mapy provedl Klub Českých turistů, obce, města a podnikatelské subjekty tohoto regionu.


PROHLÉDNĚTE SI INTERAKTIVNÍ PODOBU MAPY

Interaktivní mapa

Mapa je oboustranná a na její zadní straně naleznete povídání a obrázky o těch největších zajímavostech a také praktické informace a kontakty na infocentra, ubytování, zámky a hrady v regionu. Najdete zde také QR kód ke stáhnutí interaktivní mapy do mobilu.

Mapa je dvojjazyčná - povídání o zajímavostech v regionu na zadní straně jsou v českém a anglickém jazyce.

Provedení mapy: jako skládaná a jako nástěnná s možností lištování. Tisk mapy na papír s certifikátem FSC - šetrný k přírodě

Mapu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín. Pro koupi většího množství je možné dohodnout množstevní slevu na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This