Mapyčka

OBLEČ SE DO MAPY!

 

Funkční, rychleschnoucí a příjemné na nošení

MAPYČKA

 

Bloudit prstem po mapě teď bude mnohem zábavnější 🙂

 

Novojičínsko z nebe

978-80-87724-75-0
349 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
ISBN: 978-80-87724-75-0
Značka: Edice Česko z nebe
Autoři: Milan Paprčka, Bc. Simona Nádašiová
Autoři fotografií: Milan Paprčka, Bc. Simona Nádašiová
Autoři textů: Petra Šimková
Rok vydání: 2017
Vydání: 1. vydání
Rozměr: 25,2 x 17,1 cm
Počet stran: 86
Vazba: pevná
Země: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský kraj

Kniha leteckých fotografií okresu Nový Jičín

Česko z nebe

Na jedinečných snímcích uvidíte zajímavé začlenění obcí do okolní přírody, propracované řazení staveb, skvostná zákoutí krajiny a předkládá unikátní pohled na dobře známá místa, která při pohledu shora mohou přinášet zcela nový prožitek.

Unikátem regionu jsou tři města vyhlášená jako památkové rezervace a tři městské památkové zóny, které vás vtáhnou do života tehdejších obyvatel a architektury, jež dokazuje um a představivost tehdejších stavitelů. Není to však jen architektura, jež vás okouzlí. Je to také pestrá paleta výrobní tradice, z níž i dnes dosahuje velké slávy výroba automobilů Tatra, vagonářství či kloboučnická výroba, jež dala své přízvisko městu Nový Jičín – město klobouků, které je centrem regionu. Celé území je rovněž protkáno množstvím cyklistických a turistických stezek s hlavní osou Moravské brány, jež kopíruje tehdejší Jantarovou stezku vedoucí ke Středozemí a Baltskému moři. To vše nádherně doplňuje místní příroda chráněných krajinných oblastí Poodří a Beskyd, která poskytne místo pro relaxaci i aktivní turistiku. Nechte se inspirovat a podívejte se z unikátní ptačí perspektivy, jaké krásy tento kulturně i historicky cenný region ukrývá.

Tato kniha je trvalou hodnotou. Stala se památkou na současnou podobu krajiny, ve které žijeme. Zcela jistě si najde cestu do rodinných knihoven, kde bude zaujímat čestné místo. Výborně se hodí jako nádherný a kvalitní dárek nejen lidem, kteří zde žijí nebo žili, ale všem, kteří mají ke krajině Novojičínska vztah.

Texty v knize jsou dvojjazyčné - v českém a anglickém jazyce. Jedná se o první knihu leteckých fotografií, která v rámci edice Česko z nebe vyšla.

PROLISTUJTE SI KNIHU ONLINE

prolistujte online

Knihu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín.

Pro koupi většího množství knih je možné dohodnout množstevní slevu na na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This