TORNÁDO NA MORAVĚ očima přímých svědků

Tornádo na Moravě očima přímých svědků

Kniha vychází přesně rok po ničivé události a je důkazem odhodlání a vzájemné lidské pomoci. Obsahuje dojímavé příběhy místních obyvatel, ale nepropaguje lidské neštěstí a katastrofu.

Oslavuje naději a úžasnou sílu lidského ducha.

Novohrad z neba

SKU 9788081441141
349 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
Novohrad - kraj hradů a zámků, vína a vyhaslých sopek. V minulosti byl Novohrad spojený se sklárnami a továrnami. Dnes se více orientuje na turisty a odkrývá své skryté krásy. Ať už jste vášniví turisté, cyklisté, či milovníci kultury nebo historie, tento region je pro vás jako stvořený. Pojďme něj spolu nahlédnout z výšky, z nebe.

Nad tímto nádherným regionem létáme už několik let a přinášíme vám ty nejkrásnější a nejzajímavější letecké záběry, které jsme za ten čas nafotili.


Region, kde řeka Ipeľ už po staletí neustále formuje zdejší krajinu i lidé, se pyšní unikátní přírodou a historií. Potěšme oko i duši pohledem na vodní nádrž Málinec, Mýtnu, Ľuboreč, Sklabinu nebo Ružinu.

Odhalme bohatou a pestrou minulost regionu - nádheru středověkých hradů jako je Fiľakovský hrad, hrady Modrý kámen, Divín, Šomoška, Haličský zámek a mnohé další.

Navštívíme srdce Novohradu - město Lučenec s nově rekonstruovanou synagogou, Veľký Krtíš, Poltár, a mnoho dalšího. A to byl jen malý zlomek toho, co se v regionu Novohrad ukrývá.

Novohrad je nádherný nejen ze země, ale i ze vzduchu. Pohled z výšky na vše, co ho dělá výjimečným, určitě stojí za to ....

Čím je kniha Novohrad z neba výjimečná?

  • obsahuje přes 100 leteckých fotografií z regionu Novohrad
  • fotografie byly focené z letadla v různých ročních obdobích
  • fotografie vznikaly několik let, a kniha vám je nabízí v jenom celku
  • je ve slovenské a anglické mutaci
  • je vhodná jako hodnotný dárek, prezentační předmět, případně učební pomůcka
Kniha je součástí unikátní edice leteckých knih Slovensko z nebe. Autoři knihy vám svou vášeň k létání a pro fotografování vyprávějí prostřednictvím těchto knih přes dech beroucí letecké záběry.

PROLISTUJTE SI KNIHU ONLINE

Knihu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín.

Pro koupi většího množství knih je možné dohodnout množstevní slevu na na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This