Česko z nebe Exclusive

Česko z nebe Exclusive

Reprezentativní kniha v luxusním provedení

Na 230 stranách čtenář uvidí ty nejkrásnější letecké záběry na přírodní i architektonické zajímavosti z celé ČR, dozví se jaké jsou české státní symboly a přečte si příběh Česka. A to v šesti jazycích!

Mladoboleslavsko z nebe

SKU 978-80-88259-32-9
349 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu

https://www.cbs-cesko.cz/kniha/mladoboleslavsko-z-nebe/Kniha leteckých fotografií okresu Mladá Boleslav

Česko z nebe


V kraji Mladoboleslavska se snoubí technika s historií, ale i přírodní krásy, které by si nikdo neměl nechat ujít naživo. Historické jádro Mladé Boleslavi kontrastující s nejvýznamnějším výrobcem automobilů u nás, příroda Českého ráje, zříceniny, které dokážou v každém rozvinout fantazii, a mnohem více uvidíte v této knize pohledem pro mnohé neobvyklým - pohledem z nebe. Nyní i vy můžete pomyslně brouzdat v nebesích nad tímto regionem.

V knize uvidíte jak vypadá pohledem z nebe např.
  • zámky Kosmonosy, Krnsko, Bělá pod Bezdězem, Březno, Luštěnice, Stránov, Benátky nad Jizerou
  • zříceniny hradu Michalovice, Zvířetice u Bakova, Valečov
  • Rybníky Žabakor a Komárovský, Příhrazské skály, Pískovna v Sojovicích
  • Rozhledna Čížovka u Kněžmostu
  • obce a města Strenice, Vinec, Bukovno, Bělá pod Bezdězem, Hrdlořezy, Čistá, Bítouchov, Bradlec, Mohelnice nad Jizerou, Mnichovo Hradiště, Doubrava u Žďáru, Plazy, Písková Lhota, Němčice, Jabkenice, Vlkava, Chotětov, Košátky, Horní Slivno, Zdětín, Benátky nad Jizerou
a spoustu dalších zajímavých míst tohoto regionu.

Autor knihy, pilot a fotograf Milan Paprčka k tomu dodává:

"Letiště v Mladé Boleslavi má pro piloty zvláštní význam. Legendární aviatik Metoděj Vlach tady sestrojil, testoval a létal na prvním letadle ryze české výroby. Teď, po více než 100 letech, v době, kdy je letectví vysoce rozvinuté, by se mohlo zdát, že pohled z letadla už zevšedněl. Pokusili jsme se dokázat opak.
Mladoboleslavské letiště jsme si na dva roky zvolili za svou základnu a podnikali odtud lety do okolí, abychom zachytili všechna zajímavá místa. A pak také místa obyčejná, která se nám ale z výšky podařilo zachytit neobyčejným způsobem. Možná že létání už není tak velkým zázrakem jako za časů Metoděje Vlacha. Stále je to však zážitek, který si ne každý člověk může dopřát.
Tato kniha to mění a přináší vám region Mladoboleslavsko tak, jak ho do dnešních dnů žádná kniha nepřinesla. Na křídlech letadla, přímo z nebe. Užijte si ji."
Díky fotografiím v této knize si známá a méně známá místa prohlédnete jinak, očima ptáků.

Kniha potěší každého, kdo má tento kraj rád, ale i toho, kdo chce tento kraj teprve poznat.

Na konci knihy najdete popis zajímavých obcí, kterým záleží na rozvoji regionu, taktéž i popis institucí, které podpořily tento projekt.
Popisky fotografií a texty v knize jsou ve dvou jazycích - v českém a anglickém.


PROLISTUJTE SI KNIHU ONLINE

Prolistujte online

Knihu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín.

Pro koupi většího množství knih je možné dohodnout množstevní slevu na na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This