Mapyčka

OBLEČ SE DO MAPY!

 

Funkční, rychleschnoucí a příjemné na nošení

MAPYČKA

 

Bloudit prstem po mapě teď bude mnohem zábavnější 🙂

 

Kyjovsko z nebe

978-80-88259-37-4
499 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
ISBN: 978-80-88259-37-4
Značka: Edice Česko z nebe
Autoři: Milan Paprčka, Martina Grznárová, DiS, Tibor Skalka
Autoři fotografií: CBS Flying team (Milan Paprčka, Matúš Krajňák, Ing. Jakub Chovan, Petra Seifertová), Zdeněk Kučera
Autoři textů: Radka Srněnská, Martina Grznárová DiS.
Rok vydání: 2019
Vydání: 1. vydání
Rozměr: 25,2 x 17,1 cm
Počet stran: 160
Vazba: Pevná
Země: Česká republika
Kraj: Jihomoravský kraj

Kniha leteckých fotografií Kyjovska

Česko z nebe

Kniha Kyjovsko z nebe zobrazuje na leteckých fotografiích Kyjov a okolí a jako jedna z prvních nezahrnuje okres, pod který Kyjov spadá (okres Hodonín), ale region 42 obcí sdružených do tzv. ORP Kyjov (Obce s rozšířenou působností). Proto má Kyjovsko z nebe i trochu jinou obálku - tmavě modrou.
Kniha „Kyjovsko z nebe“ je určena pro všechny, co chtějí vidět jiné a originální pohledy na tento výjimečný region. A je opravdu na co se dívat.
Královské město Kyjov, prosluněný Bzenec, milotický zámek, Chřiby, Ždánický les, Dúbrava, Strážovský kopec. Zvláštní pohled se nabízí na tzv. Moravské Toskánsko. Toto místo navštěvují stovky fotografů z celého světa, ovšem pohled z nebe je jedinečný, jiný a výjimečný a to je to, co ze země nedokážou zachytit.

Velmi výmluvný je pohled na nejkrásnější „květinu“ Kyjovska, vinnou révu. Tato zvláštní rostlina doplňuje a dotváří ráz celého území Slovácka, Kyjovska. Možná i tvůrci krojů měli tu možnost vzlétnout a inspirovat se tou krásou, rozmanitostí, pestrou paletou barev. Určitě jehla na výšivkách pak sama běhala a vytvářela vzory přibližující krajinu, lidi, život v nejkrásnějším regionu.

V knize najdete tyto obce:
Archlebov, Bukovany, Bzenec, Čeložnice, Dambořice, Domanín, Dražůvky, Hovorany, Hýsly, Ježov, Kelčany, Kostelec, Kyjov, Labuty, Lovčice, Milotice, Moravany, Mouchnice, Násedlovice, Nechvalín, Nenkovice, Ostrovánky, Skalka, Skoronice, Sobůlky, Stavěšice, Strážovice, Svatobořice-Mistřín, Syrovín, Šardice, Těmice, Uhřice, Vacenovice, Věteřov, Vlkoš, Vracov, Vřesovice, Žádovice, Žarošice, Ždánice, Želetice a Žeravice.
Věříme, milí čtenáři, že tyto pohledy ve vás zanechají stejný zážitek jako letcům a fotografům, kterým bylo dopřáno vidět Kyjovsko pohledem ptáků.
Kniha vznikla i díky partnerům, kteří tento projekt podpořili a o kterých si můžete přečíst v druhé části knihy.
Kniha potěší každého milovníka Kyjovska, ať už "místního" nebo zahraničního turistu, který se do Česka rád vrací nebo toho, kdo teprve krásy naší země teprve objevuje.
Popisky fotografií a texty v knize jsou ve dvou jazycích - v českém a anglickém.

PROLISTUJTE SI KNIHU ONLINE

prolistovat online

Knihu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín.

Pro koupi většího množství knih je možné dohodnout množstevní slevu na na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This