Česko z nebe Exclusive

Česko z nebe Exclusive

Reprezentativní kniha v luxusním provedení

Na 230 stranách čtenář uvidí ty nejkrásnější letecké záběry na přírodní i architektonické zajímavosti z celé ČR, dozví se jaké jsou české státní symboly a přečte si příběh Česka. A to v šesti jazycích!

Karlovarsko z nebe

SKU 978-80-88259-70-1
499 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu

Kniha leteckých fotografií okresu Karlovy Vary

Česko z nebe

Jak vypadají nejznámější světové lázně z výšky? Kolik podob mají Krušné hory a který hrad byl nejpevnějším českým hradem? Stačí prolistovat tuto knihu a dozvíte se vše, co jste ještě o Karlovarsku nevěděli.

Karlovarsko je region plný skvostů. Krásy v podobě monumentálních staveb, bohaté přírody a spoustu dalšího však tato kniha neukazuje z notoricky známých pohledů. Představuje je z pohledu očima ptáků, pilotů letadel, které se nenaskytnou jen tak někomu.


Kniha začíná leteckými záběry na světoznámé lázně Karlovy Vary, které leží v členité krajině obklopené hustými lesy a pohled "z nebe" je právě ten pravý na poznávání tohoto krásného města. Jako na dlani budete mít lázeňské centrum, které francouzský architekt Le Corbusier označil jako "slet dortů", prohlédnete si výstavní stavby usazené v hlubokém údolí řeky Teplé, proletíte se nad Mlýnskou i Vřídelní kolonádou nebo vás oslní pozlacené kopule pravoslavného chrámu sv. Petra a Pavla.

Prohlédnete si rozhlednu Pajndl na hřebeni Tisovského vrchu, zámky Bečov nad Teplou, Valeč nebo Chyše, proletíte se nad městy tohoto regionu, jako je např. Horní Blatná, Boží Dar, Jáchymov, Merklín, Hroznětín, Ostrov, Kyselka, Andělská hora nebo Toužim.

A je toho mnohem víc, co v knize uvidíte netradičním pohledem. Přesvědčte se a prolistujte si knihu online.


PROLISTUJTE SI KNIHU ONLINE

prolistujte online


Věříme, milí čtenáři, že tyto pohledy ve vás zanechají stejný zážitek jako letci, kterému bylo dopřáno vidět tento region z malého letadla. Kniha potěší každého milovníka Karlovarska, ať už "místního" nebo zahraničního turistu, který se do Česka rád vrací nebo toho, kdo teprve krásy naší země teprve objevuje. Může být také svědkem dnešní podoby regionu, ke kterému se budeme po několika letech vracet a vzpomínat.

Kniha vznikla i díky partnerům, kteří tento projekt podpořili a o kterých si můžete přečíst v druhé části knihy.

Popisky fotografií a texty v knize jsou ve třech jazycích - v českém, německém a anglickém.


Knihu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín.

Pro koupi většího množství knih je možné dohodnout množstevní slevu na na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This