Česko z nebe Exclusive

Česko z nebe Exclusive

Reprezentativní kniha v luxusním provedení

Na 230 stranách čtenář uvidí ty nejkrásnější letecké záběry na přírodní i architektonické zajímavosti z celé ČR, dozví se jaké jsou české státní symboly a přečte si příběh Česka. A to v šesti jazycích!

Jičínsko, Novopacko a Hořicko

SKU MM00104
60 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu

Ručně malovaná mapa regionu Jičínsko, Novopacko a Hořicko

Malované mapy

Ručně malovaná mapa regionu, který je považován za jednu ze vstupních bran do turisticky atraktivního a oblíbeného Českého ráje. Ale to není zdaleka vše. Region je domovem mnoha významných osobností a úchvatných historických památek, které vypovídají o dlouhé a bohaté historii zdejšího kraje. Hradů a zámků je na Jičínsku, Hořicku a Novopacku hned několik - Miletín, Pecka, Kost či Humprecht, ty všechny stojí za návštěvu při vašem poznávacím výletu s rodinou nebo přáteli. Děti určitě potěší návštěva Jičína, kde prožíval svá dobrodružství Rumcajs, dospělé pak návštěva ve středověké krčmě v Dětenicích.

Další tipy na výlet najdete v naší malované mapě. Orientace v této malované mapě je mnohem snadnější než v klasické typografické mapě, protože přesně vidíte, jak vypadají zajímavé objekty, jak rozsáhlé jsou pohoří a jak hluboké jsou údolí.

V ručně malované mapě Jičínsko, Novopacko a Hořickovidíte jak vypadá např.:
 • zámek Vrchlabí, Humprecht, Jilemnice, Hrubá skála
 • vodní nádrž Les Království
 • Steska korunami stromů v Janských Lázních
 • rozhledny Hořický chlum, Kozinec, Dubecko
 • hrad Pecka, Valdštejn
 • zřícenina Kumburk
 • Masarykova věž samostatnosti, Městské muzeum a Sochařský park v Hořicích
 • památník K. J. Erbena, Allainova věž
 • historické budovy v Nové Pace a Jičíně
 • Fričovo muzeum v Lázních Bělohrad
 • Prachovské skály a Trosky

a spoustu zajímavých míst tohoto turisticky atraktivního kraje


Malované mapy si ale zachovávají přesnost typografických map, jsou zde zakresleny všechny pěší i vybrané cyklistické trasy, naučné stezky, čísla cest a jiné potřebné údaje. Korekturu mapy provedl Klub Českých turistů, obce, města a podnikatelské subjekty tohoto regionu.


PROHLÉDNĚTE SI INTERAKTIVNÍ PODOBU MAPY

Interaktivní mapa

Mapa je oboustranná a na její zadní straně naleznete povídání a obrázky o těch největších zajímavostech a také praktické informace a kontakty na infocentra, ubytování, zámky a hrady v regionu. Najdete zde také QR kód ke stáhnutí interaktivní mapy do mobilu. Součástí mapy je brožura s informacemi o vybraných městech a obcích zahrnutých v mapě.

Mapa je dvojjazyčná - povídání o zajímavostech v regionu na zadní straně jsou v českém a anglickém jazyce.

Provedení mapy: jako skládaná a jako nástěnná s možností lištování. Tisk mapy na papír s certifikátem FSC - šetrný k přírodě

Mapu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín. Pro koupi většího množství je možné dohodnout množstevní slevu na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This