Mapyčka

OBLEČ SE DO MAPY!

 

Funkční, rychleschnoucí a příjemné na nošení

MAPYČKA

 

Bloudit prstem po mapě teď bude mnohem zábavnější 🙂

 

Jičínsko z nebe

978-80-88259-58-9
499 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
ISBN: 978-80-88259-58-9
Značka: Edice Česko z nebe
Autoři: Martina Grznárová, Jakub Chovan
Autoři fotografií: CBS Flying Team (Milan Paprčka, Ing. Matúš Krajňák, Ing. Ivana Krchnavá, Ing. Jakub Chovan, Ing. Kamil Glovňa, Petra Seifertová), Miloš Ducháček
Autoři textů: Mgr. Marek Adamík, Ph.D., Bc. Lucie Marková Holíková, Radka Srněnská
Rok vydání: 2019
Vydání: 1. vydání
Rozměr: 25,2 x 17,1 cm
Počet stran: 143
Vazba: Pevná
Země: Česká republika
Kraj: Královéhradecký kraj

Kniha leteckých fotografií okresu Jičín

Česko z nebe

Jak vypadá Rumcajsovo město Jičín z ptačí perspektivy? Malebnost Českého ráje se vám v této knize ukazuje pohledem doposud nepoznaným. Nasedněte do kabiny letadla a nechte se unášet krásami Jičínska z nebe.


Snad každý z nás aspoň jednou navštívil Jičínsko a ví, jak vypadají Prachovské skály, hrad Kost, město Jičín nebo kruhový zámek Humprecht. Ale jen málokdo viděl tento malebný kraj pohledem ptáků a pilotů, pohledem netradičním, pohledem, který vám známá místa představí tak, jak jste je možná nikdy neviděli.

V knize uvidíte, jak "z nebe" vypadá centrum tohoto regionu - město Jičín ležící na řece Cidlině. Prohlédnete si Valdickou bránu, náměstí obklopené domy s podloubím a výraznými stavbami, jako jsou kostel sv. Ignáce z Loyoly, Valdštejnský zámek, kostel sv. Jakuba Většího, rozhlednu Milohlídku, rybník Kníže, barokní letohrádek Valdštejnská lodžie.


V Podhradí se proletíte nad zbytky hradu Veliš nebo barokní kaplí Loretou, uvidíte malebné obce a města Ohaveč, Sobotku, Bystřici, Kopidlno, Slatiny, Osek, Vysoké Veselí, Choteč, Lázně Bělohrad, Holovousy, Rašín, Hořice, Novou Paku, Mladějov, zámky Dětenice, Staré Hrady nebo Miletín, zříceninu hradu Pecka, mladějovský lom a spoustu dalších zajímavých míst.


Věříme, milí čtenáři, že tyto pohledy ve vás zanechají stejný zážitek jako letci, kterému bylo dopřáno vidět region Jičínska z malého letadla. Kniha vznikla i díky partnerům, kteří tento projekt podpořili a o kterých si můžete přečíst v druhé části knihy.


Kniha potěší každého milovníka Jičínska, ať už "místního" nebo zahraničního turistu, který se do Česka rád vrací nebo toho, kdo teprve krásy naší země teprve objevuje. Může být také svědkem dnešní podoby regionu, ke kterému se budeme po několika letech vracet a vzpomínat.

Popisky fotografií a texty v knize jsou ve dvou jazycích - v českém a anglickém.


PROLISTUJTE SI KNIHU ONLINE

Prolistujte onlineKnihu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín.

Pro koupi většího množství knih je možné dohodnout množstevní slevu na na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This