
Česko z nebe EXCLUSIVE
Reprezentativní kniha s luxusním přebalem s výřezem ČR a zlatou ražbou.
230 stran a 6 jazyků – ideální dárek pro zahraniční partnery.
230 stran a 6 jazyků – ideální dárek pro zahraniční partnery.
Ilava a okolie z neba
SKU 9788081442643
499 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
Celý region
leží v úzkém údolí Váhu pod hradbou Bílých Karpat na západě a Strážovských vrchů na východě okresu. Kolem životodárného Váhu jsou koncentrované sídla, cesty, železnice i průmysl.
Mohutné a strmé bradla Bílých Karpat se na dlouhá staletí staly
sídlem několika hradů, tvořících obrannou linii Pováží. Jedním z nich byl královský pohraniční hrad Vršatec. Na druhém břehu Váhu jeho údolí hlídal hrad Košeca. Přestože z hradů zůstalo už jen několik zdí, ze strmých hradních útesů se impozantní kruhové výhledy naskýtají dosud. Samotnou dolinu Váhu zkrášlují nádherné zámečky, nacházející se téměř v každé obci podél řeky. Na letišti v Slavnici určitě nevynechejte letecké muzeum. Jeho chloubou je sbírka historických letadel, některé jsou opravdovými legendami letectví.
PROLISTUJTE SI KNIHU ONLINE
Knihu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín.
Pro koupi většího množství knih je možné dohodnout množstevní slevu na na emailu .
Uložte tento produkt na později