Česko z nebe Exclusive

Česko z nebe Exclusive

Reprezentativní kniha v luxusním provedení

Na 230 stranách čtenář uvidí ty nejkrásnější letecké záběry na přírodní i architektonické zajímavosti z celé ČR, dozví se jaké jsou české státní symboly a přečte si příběh Česka. A to v šesti jazycích!

Gemer - Malohont z neba

SKU 9788081441417
349 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
Kraj dolů a gotiky. Gemer je vsazen mezi třemi národními parky, Národním parkem Slovenský ráj, Muránskou planinou a Národním parkem Slovenský kras. Nezaměnitelné kouzlo tohoto regionu, důlní historie, vzácné gotické památky vám odhalíme prostřednictvím unikátních leteckých fotografií.

Věděli jste, že sopečná krajina Cerové vrchoviny v některých místech připomíná bujné křivky krásných žen? A planiny Slovenského krasu zase vypadají jako obrovské zalesněné stoly a cesta mezi nimi připomíná řeku Colorado v Grand kaňonu v USA? No a Muránský hrad sem patří, jako by byl od pravěku součástí této planiny.


"Viděl jsem lom ve tvaru nosorožce, viadukt uprostřed ničeho, po kterém nikdy nejel vlak. Roky jsem fotografoval Krásnou Hôrku a pak jsem se roky na ni pro smutek ani nedokázal podívat. Nyní k ní opět rád létám s jistotou, že opět bude krásná. Nedá mi nevzpomenout vzácné gotické kostely, které se jako zlaté zrno v písku najednou objeví uprostřed obyčejné malé vesničky", říká autor a pilot Milan Paprčka.


Proleťte se i vy nad pláněmi a kaňony Slovenského krasu, nad Krásnou Hůrkou, Betliarem či Teplým vrchem. Možná Gemer není nejhonosnější a nejbohatší slovenský region. Má však své nezaměnitelné kouzlo, které vás přitáhne, neboť uvidíte tento krásný kraj očima ptáků. Uvidíte ho z nebe!

Čím je kniha Gemer - Malohont z neba výjimečná?

  • obsahuje více než 100 leteckých fotografií tohoto regionu
  • fotografie byly vyfocené z letadla v různých ročních obdobích
  • fotografie vznikaly několik let, a kniha vám je nabízí v jenom celku
  • je v slovenské a anglické mutaci
  • je vhodná jako hodnotný dárek, prezentační předmět, případně učební pomůcka
Kniha je součástí unikátní edice leteckých knih Slovensko z neba. Autoři knihy vám svou vášeň k létání a pro fotografování předvedou prostřednictvím těchto knih skrze dech beroucích leteckých záběrů.

PROLISTUJTE SI KNIHU ONLINE

Knihu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín.

Pro koupi většího množství knih je možné dohodnout množstevní slevu na na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This