Mapyčka

OBLEČ SE DO MAPY!

 

Funkční, rychleschnoucí a příjemné na nošení

MAPYČKA

 

Bloudit prstem po mapě teď bude mnohem zábavnější 🙂

 

Galanta a okolie z neba

9788081442438
499 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
ISBN: 9788081442476
Značka: Edice Slovensko z neba
Autoři: Bohuš Schwarzbacher, CBS flying team
Rok vydání: 2019
Vydání: 1. vydání
Rozměr: 25,2 x 17,1 cm
Počet stran: 146
Jazyk: slovenský, anglický
Vazba: pevná
Země: Slovenská republika
Kraj: Trnavský kraj
Vychutnejte si krásy Galanty a jejího okolí, jak jste je možná nikdy neviděli. Jedinečným pohledem z nebe!
Na leteckých snímcích uvidíte zajímavé obce a okolní přírodu. Tato kniha nabízí unikátní pohled na dobře známá místa, které při pohledu shora mohou přinášet zcela nový zážitek.
Pole, vinice, sady, vesničky a rovina, kam jen oko dohlédne ... Zásobárna pitné vody Žitného ostrova a obilnice Slovenska. Mnoho slunce, koupališť a jezer .. A k tomu majestátní Vah, řeka, která od nepaměti bojuje s lidmi a lidé bojují s ní.
Jedním z jejich vítězství je hráz na vodní nádrži Kráľová východně od města Galanta. A na jihu vítězí příroda meandry Malého Dunaje, romantické řeky kroutící se územím a na svých cestách vytvářející nezapomenutelnou atmosféru lužního lesa s originální faunou a flórou. Vodní mlýny, které kdysi přinášely obživu místním lidem a dnes jsou svědky minulosti jako technické památky. Starobylé kostely, tiše připomínající zašlou slávu, bohatství, ale také boj o moc. To vše je území obsažené v této knize.
Okolí Galanty, Sládkovičova, Seredě a dalších menších obcí, které jste možná ještě nenavštívili a téměř jistě si je neprohlíželi shora. Tak jak je vidí čápi vracející se k hnízdům, vlaštovky na cestě na jih a mnoho jiných ptáků obývajících zákoutí kolem Malého Dunaje. Tak jak je vidí naši piloti a fotografové. A trošku té krásy se rozhodli zprostředkovat touto knihou i vám ...

PROLISTUJTE SI KNIHU ONLINE

Knihu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín.

Pro koupi většího množství knih je možné dohodnout množstevní slevu na na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This