Mapyčka

OBLEČ SE DO MAPY!

 

Funkční, rychleschnoucí a příjemné na nošení

MAPYČKA

 

Bloudit prstem po mapě teď bude mnohem zábavnější 🙂

 

Domažlicko z nebe

978-80-88259-45-9
499 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
ISBN: 978-80-88259-45-9
Značka: Česko z nebe
Autoři: Ing. Jakub Chovan, Bc. Jaromír Vonka
Autoři fotografií: CBS Flying team (Milan Paprčka, Ing Jakub Chovan, Ing. Matúš Krajňák, Ing. Kamil Glovňa), Marek Bažant
Autoři textů: Radka Srněnská, Mgr. Martina Bilíková
Rok vydání: 2019
Vydání: 1.
Rozměr: 25,2 x 17,1 cm
Počet stran: 144
Vazba: Pevná
Země: Česká republika
Kraj: Plzeňský kraj

Kniha leteckých fotografií okresu Domažlice

Tento region, posetý pahorkatinami a hustými lesy, nabízí množství přírodních i historických krás. Pohledům z letadla dominují malebné vesnice zasazené do nádherné přírody a města se zachovalými historickými centry.

Výjimkou není ani samotné srdce regionu Domažlice s dvěma vévodícími bílými věžemi a mohutnou bránou, jíž se vstupuje do historického centra. Krásný pohled z nebe je také na město Horšovský Týn. Domažlicko je nádherný region. Doufáme, milí čtenáři, že při prohlížení našich jedinečných pohledů z výšky se rozhodnete jej navštívit a prozkoumat.

Pohledem, který je vlastní jen ptákům a letcům, si nyní můžete vychutnat města a malebné vesnice tohoto regionu, zajímavá zákoutí, významné památky, dominanty, přírodní scenérie, které při pohledu ze země nemůžete spatřit.

Jako na dlani budete mít vyhlídkovou věž v Domažlicích, která je od své osy vychýlená o 59 cm, jednu z nejstarších památek chodského kraje - kostel U Svatých na okraji Domažlic, Smolovský železniční most, zříceninu Rýzmberk, poutní kostel sv. Anny na vrchu Tanaberk u Všerub, Kurzovu rozhlednu na vrcholu Čerchova, přírodní koupaliště v obci Babylon, pomník Jana Sladkého Koziny, Postřekovské rybníky, zámek Nový Ronšperk nebo kamenolom Svržno u Hostouně.

V knize najdete také letecké záběry na obce a města Milavče, Kdyně, Chodská Lhota, Libkov, Všeruby, Mrákov, Nevolice, Pec, Újezd, Ždánov, Pařezov, Díly, Bělá pod Radbuzou, Hostouň, Mezholezy, Semněvice, Holýšov, Staňkov, Hlohová, Těšovice, Všepadly a spoustu dalších unikátních pohledů na Domažlicko.

Věříme, milí čtenáři, že tyto pohledy ve vás zanechají stejný zážitek jako letci, kterému bylo dopřáno vidět region Domažlicka z malého letadla. Kniha vznikla i díky partnerům, kteří tento projekt podpořili a o kterých si můžete přečíst v druhé části knihy.

Kniha potěší každého milovníka Domažlicka, ať už "místního" nebo zahraničního turistu, který se do Česka rád vrací nebo toho, kdo teprve krásy naší země teprve objevuje. Může být také svědkem dnešní podoby regionu, ke kterému se budeme po několika letech vracet a vzpomínat.

Popisky fotografií a texty v knize jsou ve třech jazycích - v českém, anglickém a německém.

Knihu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín.

Pro koupi většího množství knih je možné dohodnout množstevní slevu na emailu .

PROLISTUJTE SI KNIHU ONLINE

Prolistovat online

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This