Česko z nebe Exclusive

Česko z nebe Exclusive

Reprezentativní kniha v luxusním provedení

Na 230 stranách čtenář uvidí ty nejkrásnější letecké záběry na přírodní i architektonické zajímavosti z celé ČR, dozví se jaké jsou české státní symboly a přečte si příběh Česka. A to v šesti jazycích!

Banská Bystrica z neba

SKU 9788081441288
349 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
Knih o Banské Bystrici je mnoho, ale pouze jedna, ta naše, vám nabízí zcela jiný pohled na toto nádherné město v srdci Slovenska. Pohled z nebe na to nejkrásnější a nejzajímavější, co dělá Bystrici takovou nezapomenutelnou.
"Za živa v Bystrici, po smrti v nebi" - říká se o Banské Bystrici už od nepaměti. Pojďme se tedy společně podívat, jak z toho nebe vypadá!

Královské město se slavnou hornickou minulostí, ležící v srdci Slovenska, obklopené impozantními horami, vás jistě okouzlí svou jedinečnou atmosférou. Zalétejte si s námi přes Banskou Bystrici a odhalte ty nejkrásnější zákoutí, krásné výhledy a atmosféru "malého - velkého" městečka ...

Víte proč je Šikmá věž na vrcholu náměstí SNP šikmá? Naklonili ji andělé, kteří se srazily a zachytily se o její vrchol, když v noci letěli nad její střechou.

Historie a současnost, kultura a sport, nebo jen odpočinek a procházky. V živém srdci středního Slovenska toho najdete mnohem víc! Tak si to pojďte vychutnat z nebe!

Čím je kniha Turiec z neba výjimečná?

  • obsahuje více než 100 leteckých fotografií tohoto regionu
  • fotografie byly vyfocené z letadla v různých ročních obdobích
  • fotografie vznikaly několik let, a kniha vám je nabízí v jenom celku
  • je v slovenské a anglické mutaci
  • je vhodná jako hodnotný dárek, prezentační předmět, případně učební pomůcka
Kniha je součástí unikátní edice leteckých knih Slovensko z neba. Autoři knihy vám svou vášeň k létání a pro fotografování předvedou prostřednictvím těchto knih skrze dech beroucích leteckých záběrů.


PROLISTUJTE SI KNIHU ONLINE

Knihu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín.

Pro koupi většího množství knih je možné dohodnout množstevní slevu na na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This